elektronikos taisykla Vilniuje

EFIX – Išmaniosios elektronikos taisykla

Esame darbšti ir profesionali informacinių technologijų ir kompiuterijos specialistų komanda, kasdien kruopščiai ir greitai šalinanti įvairiausio pobūdžio išmaniosios elektronikos gedimus.

EFIX taisykla Vilniuje užtikrina greitai atliekamus taisymo darbus, paprastai užtrunkančius nuo valandos iki kelių darbo dienų. Apie taisymo terminus informuojame iš anksto. Mes siekiame nuolat tobulėti, plėstis bei užtikrinti, kad remontas atitiktų aukščiausios kokybės standartus. Dirbame tik su geriausiais rinkoje pripažintais gamintojais, užtikrinančiais kokybę, patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Mes gerbiame kiekvieno kliento nuosavybę ir siekiame įsitvirtinti kaip viena geriausiai taisymo paslaugas atliekanti komanda, vertinanti ne tik klientą, bet ir savo darbą bei reputaciją. Garantuojame, kad pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį bei pradžiuginsime jus trumpais remonto darbų terminais.

Mūsų vertybės

Šiuolaikiškas požiūris į darbus. Naudojamės naujausiomis technologijomis ir pažangiausiais metodais, priimame inovatyvius sprendimus ir tokiu būdu garantuojame savo paslaugų operatyvumą, tikslumą ir geriausią išmaniosios elektronikos gedimo problemos sprendimo būdą.

Profesionalumas ir nepriekaištinga kokybė. Mūsų komanda yra sukaupusi ne tik reikalingų kompiuterijos ir informacinių technologijų srities žinių, bet ir įgijusi ilgametės patirties. Subūrėme komandą, kuri siekia maksimaliai gerai atlikti visus darbus, ir toliau nuolat tobuliname savo įgūdžius dalyvaudami tikslingose konferencijose bei seminaruose, kad Jums būtų suteiktos dar geresnės paslaugos.

Operatyvumas. Daugumą elektronikos detalių sandėliuojame savo servisuose, todėl remontas užtrunka itin trumpą laiką. Tais atvejais, kai gedimai būna sudėtingesnis – visuomet informuojame savo klientus iš anksto.

Sąžiningumas. Sąžiningumas yra viena iš pagrindinių mūsų vertybių. Atvirai bendraujame ir patariame, kokius taisymo darbus atlikti būtina, o kurie bus neveiksmingi. Konsultuojame jus tam, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą.

Ypatingas dėmesys klientui. Kiekvienas klientas vertas pagarbos, o jo atnešta įranga – atitinkamo dėmesio. Būtent todėl kruopščiai ir atsakingai kiekvieną atneštą įrenginį leidžiame testuoti keliems šios srities specialistams, kad galėtume užtikrinti gedimų pašalinimą.

Garantija. Suprantame, kad kokybės kontrolė yra privaloma bet kurioje paslaugų teikimo srityje, todėl nebijome garantinio įsipareigojimo. EFIX elektronikos taisykla Vilniuje atitinka aukščiausios kokybės standartus, todėl savo paslaugoms ir įrangai visada suteikiame garantiją.

Optimalus paslaugos kokybės ir kainos santykis. Tai vienas iš mūsų konkurencinio pranašumo aspektų.

Sertifikatai