iPhone remontas Vilniuje (Šeškinė, Grigiškės, Lentvaris)

Patikimą „Apple“ įrangą gana sunku sugadinti. Ir vis dėlto dėl neatsargių savininko veiksmų viskas įmanoma. Ir kalbama ne tik apie tokią dažną išmaniųjų telefonų problemą kaip sugedęs ekranas.

Kai kuriais atvejais išmanusis telefonas netgi gali veikti toliau, o suklaidintam savininkui atrodys, kad viskas tvarkoje. Pavyzdžiui, po mechaninio poveikio Apple iPhone išvaizda dažniausiai pablogėja. O drėgmės patekimo į vidų poveikis pasireiškia ne iš karto. Štai kodėl tokiose situacijose svarbu nedelsiant susisiekti su iPhone servisu dėl įtaiso diagnostikos ir vėlesnio remonto. Jei praleisite akimirką, laikui bėgant išmaniajame telefone gali atsirasti rimtų defektų, dėl kurių iPhone veikimas suprastės. Bandymas taisyti patiems gali tik pabloginti situaciją.

Norėdami atkurti tinkamą veikimą, EFIX taisyklose Vilniuje (Šeškinė, Grigiškės, Lentvaris) galite užsisakyti iPhone remontą (įskaitant Iphone X, 11, 12, 13, iPhone 14, iPhone 14 SE 2022, iPhone 15 modelius) už geriausią kainą.

Kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys mūsų serviso inžinieriai pirmiausia diagnozuos iPhone, o nustatę gedimo priežastį per trumpiausią laiką suremontuos visų modelių iPhone modelius.

Naudotos iPhone remonto dalys

Galite būti tikri, kad darbai bus atlikti kokybiškai, nes mes turime:

  • akumuliatoriai tiesiai iš gamintojo, papildomai tikrinami, ar jie atitinka deklaruotą talpą;
  • ekranai, užtikrinantys spalvų atkūrimo aiškumą ir ryškumą;
  • visi elektroniniai Apple komponentai nuo įkrovimo jungties iki kameros 100% atitinka gamintojo standartus.
  • populiariems iPhone modeliams prieinamos korpuso detalės, tokios kaip užrakto mygtukai, garsumo mygtukai, galiniai dangteliai.

 

+370 52 59 55 04