iphone 14 remontas ekrano keitimas

Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

iPhone 11 remontas: ekrano, baterijos keitimas ir kiti darbai

Šiai dienai iPhone 11 yra vienas populiariausių išmaniųjų telefonų Lietuvoje. Šis technologinis stebuklas, sukurtas 2019 metais, tapo trečiu populiariausiu visų laikų išmaniuoju telefonu.  Pasauliniu mastu jo parduota daugiau negu 110 milijonų vienetų.

iPhone 11 pasižymi unikaliu „A13“ procesoriumi, itin plataus kadro dviguba kamera, geresniu ekranu ir kitais techniniais pranašumais. Tačiau, kaip ir bet koks technologinis įrenginys, laikui bėgant jis gali pradėti gesti dėl išorinių veiksnių ar netinkamo naudojimo. 

Vilniuje yra daugybė remonto paslaugas siūlančių taisyklų, todėl itin svarbu išsirinkti tokią vietą, kurioje atliekamas kokybiškas iPhone 11 remontas. EFIX elektronikos taisykla yra gerai žinoma, patyrusi ir patikima įmonė, teikianti aukštos kokybės remonto paslaugas.

iPhone 11 ekrano keitimas už gerą kainą

iPhone 11 modelis turi 6,1 colio „Liquid Retina“ LCD ekraną ir 3110 mAh ličio jonų bateriją. Tačiau neatsižvelgiant į ekrano ar baterijos kokybę, bet koks įrenginys, tarp jų ir iPhone 11, laikui bėgant, gali pradėti gesti.

iPhone 11 ekranas gali susidurti su įvairiais defektais, tokiais kaip įskilimai ar vandens pažeidimai. Mūsų specialistai atliks išsamų defektų tyrimą, nustatys problemą ir atliks reikiamus remonto darbus, kad įrenginys vėl veiktų sklandžiai, kaip naujas. Tvarkymas gali būti susijęs su ekrano arba lietimui jautrių stikliukų keitimu.

iPhone 11 baterijos keitimas

Kiekvienas išmaniojo telefono naudotojas žino, kad baterija yra viena iš svarbiausių jo dalių. iPhone 11 įrenginys turi didelės talpos 3110 mAh ličio jonų bateriją, kuri skirta užtikrinti ilgą ir efektyvų naudojimą. Tačiau net ir galingiausios baterijos gali susidurti su veikimo problemomis.

Naudojant iPhone 11, galite pastebėti, kad baterija pradeda išsikrauti greičiau nei įprastai arba telefonas atsijungia net esant dideliam baterijos įkrovimo lygiui. Tai gali būti ženklas, kad baterija praranda savo efektyvumą.

Tokia situacija gali susidaryti dėl daugelio priežasčių, tokių, kaip pernelyg dažnas krovimas, per dažnas naudojimas ar kitokie atsitiktiniai pažeidimai. Tokiu atveju, Jums prireiks iPhone 11 baterijos keitimo.

Laimei, EFIX specialistai gali atlikti baterijos keitimą Vilniuje vos per keletą valandų, suteikdami Jums galimybę greitai vėl naudotis telefonu įprastai, be trikdžių.

Darbas pradedamas nuo baterijos patikrinimo, tam, kad įsitikinti, jog problema yra susijusi su baterija, o ne su kitomis telefono dalimis. Po to, atliekamas baterijos keitimas, naudojant aukštos kokybės dalis.

Svarbu pabrėžti, kad iPhone 11 baterijos keitimas yra ne tik naudingas telefonui, bet ir jo savininkui. Tai gali padėti pagerinti telefono veikimo laiką, sutaupyti laiko, nes nereikia nuolat ieškoti elektros lizdo telefonui įkrauti, o visų svarbiausia – tai yra daug pigesnis variantas nei naujo telefono pirkimas.

Profesionali ir į klientą orientuota paslauga

EFIX taisykla ne tik atlieka visus remonto darbus, bet ir orientuojasi į klientų poreikius. Prieš pradėdami darbus, mes informuosime Jus apie darbų trukmę ir įkainius. Galite būti užtikrinti, kad suteiksime kokybiškas remonto paslaugas ir Jūsų įrenginys bus tinkamai sutvarkytas.

Taigi, iPhone 11 remontas Vilniuje nebus sudėtingas uždavinys ir nesukels papildomų problemų, jeigu pasirinksite gerą remonto paslaugų teikėją. EFIX taisykla visada garantuoja aukštos kokybės paslaugas, profesionalumą ir sąžiningą kainą!