Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

 

+370 52 59 55 04

 

iphone 12 remontas vilniuje

iPhone 12 taisymas Vilniuje

iPhone 12 pristatytas 2020 m. lapkritį. „Apple“, kaip visada, rado kuo nustebinti savo gerbėjus. Atnaujintas dizainas, naujos spalvos – balta, juoda, žalia, mėlyna ir raudona. Galingas procesorius, naujas keramikinis stiklas, visa tai negalėjo palikti abejingų. Tačiau kad ir koks tvirtas ir patikimas būtų iPhone 12, jis vis tiek genda ir reikalauja priežiūros.

Lapkričio pabaigoje daugelis Lietuvos vartotojų įrenginį galėjo įsigyti, o jau po mėnesio EFIX servise Vilniuje pasirodė ir pirmas iPhone 12 su tipiniais gedimais.

Nėra nieko, ko negalėtume sutaisyti: iPhone 12 remontas EFIX taisykloje Vilniuje

Nutikus nelaimei, mūsų specialistai išsaugos jūsų išmanųjį telefoną: pakeis sugedusias dalis ir atkurs jo funkcionalumą. Suremontuos greitai, kokybiškai, su garantija. Atskirų atsarginių dalių keitimo terminas gali būti nuo pusvalandžio iki 1 – 3 dienų.

Dėl kokių iPhone 12 gedimų su mumis susisiekiama dažniausiai?

Jeigu iPhone 12 neveikia, neįsijungia ar atsirado kitų problemų – pirmiausia reikia kvalifikuoto trikčių šalinimo. Vilniuje yra kelios Efix taisyklos, kur galite atnešti iPhone 12 diagnostikai ir remontui.

iPhone 12 ekrano keitimas

Žinoma, dažniausia problema – sugedęs iPhone 12 ekranas. Nepaisant to, kad naujos formos iPhone 12 dizainas su stačiakampiu rėmeliu yra specialiai sukurtas tam, kad neišslystų iš rankų – vis tiek tai nutinka, ir ne visada išmanusis telefonas nukrenta ant minkšto paviršiaus.

Be įtrūkimų ir lūžimų, būtinybę pakeisti ekraną galima identifikuoti iš dėmių bei dryžių ekrane, jutiklio nutrūkimo (iPhone nereaguoja į prisilietimą).

iPhone 12 stiklo keitimas

„Ceramic Shield“ ekrano apsauga yra daug tvirtesnė nei iPhone 11 (net 4 kartus!), tačiau pabandžius net ir toks stiklas gali suskilti. Jei iPhone 12 numetamas ant kieto paviršiaus iš didelio aukščio, stiklas gali įskilti. Sudužus stiklui jutiklis gali nustoti veikti. Jei pats ekranas vis dar veikia, galime pakeisti tik apsauginį stiklą. Stiklo keitimas kainuos daug pigiau nei viso iPhone 12 ekrano modulio pakeitimas.

Gali sudužti ir galinis stiklas, o išardyti iPhone 12 ir pakeisti galinį skydelį nauju galite tik turėdami specialią įrangą ir atitinkamą meistro kvalifikaciją.

Svarbu – nereikia niekur pirkti padirbto kiniško apsauginio stiklo ir pačiam bandyti jį uždėti ant brangaus iPhone 12; toks mėgėjiškas veikimas gali kainuoti labai brangiai. Nedelsdami atneškite įtaisą remontuoti į EFIX servisą, patikėkite, jums tai kainuos pigiau.

iPhone 12 garsiakalbių keitimas

Barškėjimas, pašalinis triukšmas pokalbio metu? Pašnekovas jūsų negirdi? Po išmaniojo telefono kritimo garsas pradėjo dingti? Gali tekti pakeisti garsiakalbį. Atliksime bet kokį iPhone 12 remontą, esant poreikiui sumontuosime naują originalią kolonėlę su garantija.

iPhone 12 baterijos keitimas

Baterija yra išmaniojo telefono dalis, kurios eksploatavimo laikas yra ribotas. Ir tai trumpesnis nei kitų įtaiso dalių tarnavimo laikas. iPhone naudojimas šaltyje taip pat sutrumpina baterijos veikimo laiką.

Vaizdinis ženklas, kad iPhone 12 baterija sugedo ir ją reikia pakeisti, gali būti bet kokia korpuso deformacija. Taip pat situacijos, kai iPhone 12 su dar 20–40% įkrovimu spontaniškai išsijungia. Apskritai bet koks greitas išmaniojo telefono išsikrovimas, negalėjimas įkrauti telefono iki 100% ir korpuso įkaitimas rodo problemas su baterija.

Jei ant jūsų telefono matosi bent vienas iš išvardytų ženklų, skubiai nuvežkite savo iPhone 12 remontui į mūsų taisyklą Vilniuje.

Jei su iPhone 12 viskas gerai, išskyrus bateriją, akumuliatoriaus keitimas užtruks tik apie valandą.

iPhone 12 kameros keitimas

iPhone 12 fotoaparatų aukštųjų technologijų optika gali būti pažeista dėl smūgio, kamera gali sugesti dėl vandens patekimo ar dėl kitų priežasčių. Jei fotografuoti išvis neįmanoma arba jei fotografuojant ar filmuojant yra kokių nors trūkumų, nemėginkite kažko daryti patys. Net jei išmaniajam telefonui nebegalioja garantija, būtinai nuneškite jį remontuoti.

iPhone 12 kameros keitimas neįmanomas be specialaus įrankio ir specialaus programinės įrangos paketo, kurį turi tik profesionalai.

iPhone 12 sandarumo atkūrimas

Ar jūsų iPhone 12 sušlapo? Tai nėra tokia reta situacija. Ypač vasaros atostogų prie ežerų ir jūros metu. Jei į iPhone 12 pateko vandens, negaiškite laiko – nedelsdami kreipkitės dėl remonto: faktas yra tas, kad net jei iPhone 12 po panardinimo veikia gerai, net nedidelis vandens kiekis, ypač sūrus arba chloruotas, gali sutrikdyti prietaiso elektros ir elektronikos veikimą. Tuomet pažeistų dalių remontas ir keitimas kainuos žymiai brangiau.

Ir apskritai atsiminkite taisyklę: jei telefonas įkrito į vandenį (nesvarbu, kiek laiko jis išbuvo po vandeniu ir kokiame gylyje paskendo), po to jo neįjunkite, geriau nuneškite į servisą: meistrai išardys ir pašalins visą vandenį, išdžiovins visas dalis specializuotose dirbtuvėse. Mažiausias drėgmės buvimas gali sukelti rimtų problemų.

Pakeitus bet kokias atsargines dalis, meistras privalo užtikrinti, kad iPhone 12 sandarumas būtų atstatytas, kitaip įrenginio veikimas, net ir tiesiog didelės drėgmės sąlygomis, gali sukelti mikroschemų lūžimą ir metalinių dalių koroziją. Jei kreipėtės dėl iPhone 12 remonto į EFIX servisą Vilniuje, galite būti tikri, kad mes tikrai pasirūpinsime jūsų gadžeto sandarumo atstatymu.

iPhone 12 profilaktika yra geriau nei remontas!

Miniatiūriniai aukštųjų technologijų dalykėliai yra patogūs, nes viskas maža: kameros, garsiakalbiai, mikrofonai… Nenuostabu, kad naudojimo metu dulkės patenka į mažas skylutes, kurių be specialių įrankių nepavyksta išvalyti. Jei girdite pašnekovą nepakankamai gerai, gali būti, kad garsiakalbis užsikimšęs nešvarumais ir dulkėmis.

Jei kyla problemų dėl iPhone 12 garso kokybės ir intensyvumo, remontas ne visada reikalingas, dažnai padės akustinių kanalų valymas. Nebandykite to daryti namuose – yra didelė tikimybė sugadinti jūsų iPhone 12.

O kad jūsų iPhone 12 tarnautų ilgai ir be problemų, nepamirškite apie profilaktiką!

 

+370 52 59 55 04