Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

iPhone 6 remontas Vilniuje

Savo laiku šeštasis iPhone sumušė ankstesnių serijų pardavimo rekordus. Šio telefono išleidimo tikėjosi milijonai žmonių ir lūkesčiai pasiteisino. iPhone 6 gavo naują padidintą ekraną su aukšta vaizdo kokybe, patikima apsauga nuo drėgmės patekimo į korpusą ir patobulintomis esamų išmaniojo telefono funkcijų galimybėmis.

iPhone 6 stiklų ir ekrano keitimas

Natūralu, kad, atsiradus naujoms funkcijoms, iPhone 6 telefonai susidūrė ir su naujais gedimais. Didelis ekranas yra labiau pažeidžiamas – dėl to jis dažiau lūžta, dažniau atsiranda poreikis keisti stiklą arba visą ekraną.

Ką daryti su iPhone 6, jei šis nustoja tinkamai veikti?

Jei šeštasis iPhone pradėjo veikti lėtai, savaime išsijungia, ekrane atsirado dryžių arba matosi pikseliai, garsiakalbis, mikrofonas ar kamera neveikia, ekranas nereaguoja į prisilietimą, tai yra priežastys, dėl kurių verta kuo greičiau susisiekti su EFIX iPhone taisykla Vilniuje.

Kodėl nerekomenduojama savarankiškai taisyti?

Neardykite ir netaisykite išmaniojo telefono patys. Patirties ir specialių įrankių trūkumas tik sukels naujų gedimų, padidins remonto laiką ir išlaidas. Tuo tarpu mūsų iPhone taisykla Vilniuje užsiima įvairios Apple elektronikos remontu ir mes esame šios srities ekspertai.

iPhone 6 baterijos keitimas

IPhone 6 baterija yra ličio polimero. Jos tarnavimo laikas ribojamas iki 2-3 metų arba 1000-1300 įkrovimo ciklų. Pakeitimo procesas yra greitas, o pati šita procedūra yra verčiau net ne remontas, o techninis aptarnavimas.

Kaip išsirinkti iPhone 6 taisyklą Vilniuje?

Populiarėjant iPhone, daugėja ir jų remonto servisų. Tačiau ne visi jie aprūpinti specialia įranga ir įrankiais, naudoja kokybiškus komponentus ir pritraukia patyrusius meistrus.

Mes diagnozuojame iPhone 6 gedimus ir atliekame remontą Vilniuje. Kreipdamiesi į mus, galite tikėtis greitų ir kokybiškų paslaugų, tarp kurių:

  • programinės įrangos atnaujinimas ir įdiegimas iš naujo;
  • stiklo ir ekrano keitimas;
  • baterijos keitimas;
  • garsiakalbių valymas;
  • kameros remontas ir keitimas.

iPhone remontas EFIX taisykloje: kaina

Subūrėme kvalifikuotų meistrų komandą, turinčią darbo patirties su įvairiais Apple išmaniaisiais telefonais. Mūsų specialistų profesionalumas naudojant originalius komponentus garantuoja kokybiškus ir greitus remonto darbus už tikrai gerą kainą!

 

+370 52 59 55 04