foto iphone x remontas: ekrano baterijos keitimas

Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

Kodėl iPhone X baterijos ir ekrano keitimas – toks populiarus?

iPhone X – vienas iš Apple išmaniųjų telefono modelių, pristatytų 2017 metais, priverčiantis aiktelėti. Šis modelis iš kitų išsiskiria greičiu, galingumu ir dizainu, tačiau, kaip ir bet kurio kito išmaniojo telefono, iPhone X baterija laikui bėgant gali prarasti dalį savo našumo. Baterijos keitimas – pagrindinis žingsnis, kuris gali pratęsti iPhone X gyvavimo trukmę ir užtikrinti sklandų jo veikimą.

Ekonomiškas sprendimas

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl iPhone X savininkai renkasi baterijos keitimą – ekonomiškumas. Naujo telefono įsigijimas gali kainuoti šimtus eurų, na, o baterijos keitimas – daug pigesnis variantas. Be to, iPhone X baterijos keitimas Vilniuje – puikus būdas pratęsti telefono gyvavimo trukmę ir išlaikyti jo veikimo efektyvumą.

Paprastumas ir patogumas

Laikui bėgant, bet kokia baterija praranda savo našumą, todėl iPhone X naudotojai taip pat gali pastebėti, kad jų telefonai nebeturi tokios ilgos veikimo trukmės kaip anksčiau. Baterijos keitimas gali atkurti pradinį telefono funkcionalumą, suteikiant vartotojui galimybę ir vėl mėgautis ilgesne veikimo trukme tarp įkrovimų.

Šiandien EFIX elektronikos taisykla Vilniuje siūlo greitą ir kokybišką iPhone X baterijos keitimo paslaugą. Dažniausiai užtenka vienos valandos, kad baterija būtų pakeista profesionalių technikų.

Aplinkai draugiškas pasirinkimas

Lyginant su naujo telefono pirkimu, baterijos keitimas yra daug kartų draugiškesnis pasirinkimas aplinkai. Baterijos keitimas leidžia sumažinti atliekų kiekį, gamybos išteklių vartojimą ir elektros išteklius, reikalingus naujam įrenginiui sukurti – tokiu būdu vartotojai gali prisidėti prie aplinkos apsaugos.

Be to, EFIX telefonų remonto taisykla Vilniuje siūlo perdirbti senąsias baterijas, taip dar labiau sumažindama ekologinį pėdsaką. EFIX taisykla naudoja pažangią įrangą ir technologijas, taip užtikrindama aukščiausią baterijos keitimo kokybę. Specialistai užtikrina, kad baterijos keitimas būtų atliktas profesionaliai ir saugiai.

Galimybė išlaikyti telefono vertę

Baterijos keitimas gali padėti išlaikyti iPhone X rinkos vertę. Gerai veikianti baterija yra vienas iš pagrindinių dalykų, kuriuos potencialūs pirkėjai vertina ieškodami naudoto telefono.

Taigi, iPhone X baterijos keitimas yra populiarus dėl daugelio priežasčių: ekonomiškumo, paprastumo, našumo atkūrimo, draugiškumo aplinkai, naujų technologijų naudojimo ir galimybės išlaikyti telefono vertę. Pasirinkdami profesionalų remonto centrą, tokį, kaip EFIX taisykla, iPhone X savininkai gali būti tikri, kad jų telefono baterija bus pakeista kokybiškai ir greitai, leisdama jiems toliau mėgautis puikia Apple technologijų patirtimi.

iPhone X kameros, ekrano keitimas ir funkcionalumo atkūrimas

Ne tik iPhone X  baterija, bet ir kamera, ekranas gali būti pažeistas dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, dėl kritimų ar kitokių smūgių.

Tokiu atveju ekrano keitimas yra būtinas tam, kad telefonas vėl veiktų tinkamai. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ekrano keitimas yra reikalingas – funkcionalumo atkūrimas. Sugadintas ekranas gali trukdyti normaliam telefono veikimui, o kartais net padaryti jį visiškai neveiksniu.

iPhone X ekrano keitimas EFIX taisykloje Vilniuje leidžia atkurti pradinį telefono funkcionalumą.