iphone 13 remontas, ekrano keitimas

Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

Iphone 13 remontas: ekrano, baterijos keitimas, kainos

iPhone 13 – vienas iš naujausių Apple išmaniųjų telefonų, pasižymintis daugybe privalumų. 

Šis išmanusis telefonas buvo išleistas 2021 metais ir greitai sulaukė didelio pirkėjų susidomėjimo. Nuo ankstesnės iPhone kartos, iPhone 13 išsiskiria tobulu Super Retina XDR OLED ekranu, 5G ryšio palaikymu, MagSafe magnetine technologija, A15 procesoriumi ir geresne kamera.

Tačiau, kaip ir bet kuriam kitam elektronikos prietaisui, iPhone 13 gali prireikti remonto ir taisymo paslaugų dėl mechaninių pažeidimų ar elektroninių gedimų. Tampa itin svarbu rasti patikimą ir specializuotą remonto centrą, kuris užtikrintų aukštą darbo kokybę tvarkant Jūsų iPhone 13.

EFIX taisykla Vilniuje – specializuotas telefonų tvarkymo centras, kuris užtikrina profesionalią Jūsų įrenginio diagnostiką bei greitą ir kokybišką darbų atlikimą remontuojant Jūsų išmanųjį telefoną.

iPhone 13 remonto paslaugos Vilniuje

EFIX Elektronikos taisykla siūlo aukštos kokybės ir greitas remonto paslaugas, kurios reikalingos bei svarbios visiems iPhone 13 savininkams. Išmaniojo remontas gali būti reikalingas dėl įvairių mechaninių pažeidimų, elektroninių gedimų, kurie gali turėti įtakos telefono veikimui ir jo tarnavimo laikui.

Mūsų taisykla atlieka įvairius remonto darbus, reikalingus išmaniajam iPhone 13 prietaisui. 

Taisome telefonų ekranus, keičiame baterijas, atliekame galinio stiklo (viršelio) pakeitimus, remontuojame krovimo lizdus bei tvarkome lietimui jautrius stikliukus. Siekdami užtikrinti aukštą darbų kokybę, mes naudojame tik aukštos kokybės ir originalias detales. Mūsų iPhone 13 remonto paslaugos – itin konkurencingos kainos atžvilgiu, kadangi stengiamės kuo geriau optimizuoti darbų atlikimą.

iPhone 13 ekrano keitimas

iPhone 13 turi įspūdingą 6,1 colio XDR OLED ekraną, kuris išgauna ryškų bei aukštos kokybės vaizdą. Tačiau dėl įvairių gedimų, pavyzdžiui, įvairių mechaninių pažeidimų, gali tekti keisti ekraną, kad vėl galėtumėte mėgautis optimaliu savo išmaniojo veikimu. iPhone 13 ekrano keitimas Vilniuje yra atliekamas profesionaliai ir už sąžiningą kainą. Kreipkitės dėl informacijos iš anksto ir mes pasiūlysime Jums tinkamą kainą.

iPhone 13 baterijos keitimas

iPhone 13 turi didelės talpos ličio jonų bateriją, kuri užtikrina ilgą telefono tarnavimo bei veikimo laiką. Tačiau neišvengiama, kad su laiku baterija gali susidėvėti arba sugesti ir dėl to Jūsų išmanusis gali imti staigiai išsikrauti ir neveikti taip gerai, kaip anksčiau. iPhone 13 baterijos keitimas arba remontas mūsų taisykloje Vilniuje yra atliekamas greitai, dažniausiai per kelias valandas. Jums pageidaujant, mes galime net suteikti laikiną telefoną, kol bus atliekami remonto darbai Jūsų išmaniajam.

Kokybiškos remonto paslaugos už gerą kainą

Mūsų tikslas yra teikti aukštos kokybės remonto paslaugas už konkurencingą kainą.

Nesvarbu, ar Jums reikia pakeisti iPhone 13 stikliuką, atlikti galinio stiklo keitimą, ekrano keitimą, baterijos remontą ar kitus darbus. Užtikriname, kad mes pasiūlysime Jums geriausią kainą Vilniuje!