telefono baterijos keitimas

Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

Ar Jūsų telefono baterija sparčiai išsikrauna, o gal visai nustojo veikti? Neišmeskite savo brangaus telefono! EFIX, Vilniuje esanti elektronikos taisykla, suteikia Jums galimybę atnaujinti savo telefono bateriją greitai, kokybiškai ir už gerą kainą!

Telefono baterijos keitimas su EFIX: pasitikėkite profesionalais

Sugedęs ar imantis blogai veikti išmanusis – viena didžiausių problemų šiuolaikiniame pasaulyje.

Laimei, EFIX komanda suvokia telefono svarbą Jūsų kasdieniame gyvenime ir yra pasiryžusi suteikti aukščiausios kokybės remonto paslaugas, kurios atitiktų Jūsų lūkesčius. Patikėkite savo išmanųjį mūsų patyrusiems ir kompetentingiems specialistams, kurie individualiai ir atsakingai išanalizuoja kiekvieną remonto atvejį.

Naudojame tik aukštos kokybės baterijas ir remonto detales, todėl galime Jums pasiūlyti 3 mėnesių garantiją visiems atliktiems darbams.

Jeigu Jūsų telefonas yra apdraustas, mes pasirūpinsime visais reikalingais dokumentais, kad ateityje galėtumėte jaustis ramiai.

Kodėl reikia keisti iPhone, Samsung, Xiaomi ir kito telefono bateriją?

Baterija yra viena iš svarbiausių telefono dalių, nes nuo jos būklės priklauso geras telefono funkcionalumas. Jeigu pastebėjote, kad Jūsų telefono baterija greitai išsikrauna arba yra senesnio modelio, baterijos keitimas yra puiki investicija. Pakeisdami seną ar neveikiančią bateriją nauja, galėsite vėl mėgautis ilgesniu telefono naudojimosi laiku ir puikiu jo veikimu.

Kai keičiate bateriją EFIX, mūsų specialistai atlieka darbą greitai ir patikimai, taip suteikdami Jūsų telefonui naują impulsą kokybiškam veikimui.

Kaip tai veikia?

Baterijos keitimas su EFIX yra paprastas ir patogus procesas, kuris pritaikytas Jūsų patogumui. Jūs galite atvykti į mūsų taisyklą Vilniuje ir palikti savo sugedusį telefoną mūsų patyrusių specialistų rankose.

Svarbu: baterijos, kurias turime vietoje – Apple ir Samsung telefonų modelių, bus pakeistos vos per 60 minučių!

Kaip sužinoti, kada laikas keisti telefono bateriją?

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: kokia yra keitimo paslaugos kaina ir kaip žinoti, kada laikas keisti telefono bateriją? Yra keletas požymių, kuriuos galite pastebėti:

  • Greitas išsikrovimas: jeigu pastebėjote, kad Jūsų telefono baterija greitai išsikrauna, tai gali būti ženklas, kad ji netenka savo efektyvumo ir reikalingas keitimas;
  • Senas telefonas: jeigu Jūsų telefono amžius viršija 2 ar 3 metus, metas apsvarstyti baterijos keitimo galimybę. Nauja baterija pagerins telefono veikimą ir suteiks jam naują energijos šaltinį.

Telefono baterijos keitimas yra puikus sprendimas, jeigu nenorite keisti išmaniojo telefono kitu.

Telefono baterijos keitimo Vilniuje kaina

Kaina yra svarbus veiksnys renkantis telefono baterijos keitimo paslaugą. EFIX siūlo konkurencingas ir lengvai prieinamas kainas, kurios visada nurodytos mūsų svetainėje.

Žr. daugiau Samsung baterijos keitimo kainos, Iphone baterijos keitimo paslaugos kaina, Xiaomi baterijos

Kokius dar taisymo darbus siūlome?

EFIX elektronikos taisykla Vilniuje ne tik teikia baterijos keitimo paslaugas, bet atlieka ir įvairius kitokius remonto darbus visiems telefono modeliams. Populiariausi remonto darbai yra šie:

Baterijos keitimas;
Ekrano keitimas;
• Galinio viršelio keitimas;
• Krovimo lizdo keitimas ir kt.

Mūsų profesionali ir patyrusi komanda tvarko net ir rečiau naudojamus telefono modelius, tad galite būti tikri, kad Jūsų telefono remontas bus atliktas kokybiškai ir patikimai.

Mes garantuojame greitą, patikimą ir profesionalų aptarnavimą, kuris užtikrins puikią patirtį naudojantis mūsų paslaugomis.

Atnaujinkite savo telefono bateriją jau šiandien ir mėgaukitės ilgesniu ir patikimesniu telefono veikimu!