cat telefono remontas

CAT telefonų remontas Vilniuje: ekrano, baterijos, kameros keitimas ir kiti taisymo darbai

EFIX taisykla, esanti Vilniuje, garantuoja aukštos kokybės ir efektyvų CAT telefonų remontą už prieinamą kainą. Siūlome įvairių tipų paslaugas, tarp jų ir ekranų, baterijų, kamerų, garsiakalbių ir mikrofonų keitimą.

Mūsų kvalifikuoti specialistai užtikrina aukščiausią remonto kokybę bei atlikto darbo ilgaamžiškumą, kadangi yra sukaupę ilgametę CAT telefonų remonto patirtį bei naudoja tik kokybiškas arba originalias atsargines dalis. 

Jeigu Jūsų CAT telefonui reikia remonto, mes galime padėti tokiais atvejais:

  • Caterpillar telefonas neįsijungia arba nereaguoja į mygtukų paspaudimus;
  • Telefono ekranas neveikia, nereaguoja į prisilietimą arba yra įtrūkęs;
  • CAT telefono baterija greitai išsikrauna arba nesikrauna, nepasikrauna šimtu procentų;
  • Neveikia kamera arba mikrofonas;
  • Atsirado problemų su telefono garsiakalbiu ar ausinėmis;
  • Atsirado gedimai korpuso dalyje arba USB jungtyje. 

Mūsų darbuotojai išspręs visas Jūsų Caterpillar telefone atsiradusias problemas ir padarys viską, kad mobilusis vėl veiktų lyg naujas. Tam, kad galėtų suteikti geriausias paslaugas klientams, EFIX taisykloje dirbantys specialistai nuolat seka technologijų naujoves bei naudoja pažangiausius remonto metodus. Susisiekite su mumis ir mes garantuojame patikimą bei greitą CAT telefono remontą Vilniuje.

Sugadinote savo CAT telefoną?

O galbūt Jūsų išmanusis nustojo veikti be jokios aiškios priežasties? Į pagalbą ateiti gali mūsų komanda. Esame sukaupę daug patirties bei įgiję aukštą kvalifikaciją, taip pat remontą atliekame naudodami originalias arba aukštos kokybės CAT dalis bei pažangias remonto technologijas. Padėti galime susidūrus su paprastomis problemomis, tokiomis, kaip sudužęs stiklas ar sugedęs mikrofonas bei susidūrus su rimtais gedimais, tokiais, kaip, pavyzdžiui, atsiradusi drėgmė.

Kalbant apie CAT telefono liečiamo paviršiaus stiklo keitimą: jeigu Jūsų ekranas suskilęs arba sudužęs, bet vis dar veikia, mes galime pakeisti tik stiklą, išsaugant matricą. Už šį darbą atsakingi mūsų kvalifikuoti meistrai. Ekrano stiklo keitimo procesas yra panašus į gamybos etapą gamykloje, naudojant aukštos kokybės medžiagas ir įrangą. Pakeistas stiklas atitinka originalą, įskaitant oleofobinę dangą ir jokių burbuliukų, dėmių, dulkių ar šiukšlių nebuvimą tarp ekrano ir stiklo.

Ekrano keitimas CAT telefonuose (ekranas nerodo, nereaguoja)

Be veikiančio ekrano, išmanusis tampa praktiškai nereikalingas bei nenaudingas. Jeigu CAT ekranas nerodo vaizdo arba atvaizduojamas vaizdas yra iškraipytas, rekomenduojame jį keisti.

CAT telefono krovimo lizdo keitimas (telefonas nereaguoja į krovimą, neįsikrauna)

Krovimo lizdo gedimas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų. Tai gali nutikti dėl prastos kokybės įkrovimo laidų, susikaupusių nešvarumų ar drėgmės. Mūsų svetainėje galite sužinoti, kiek kainuoja šios paslaugos atlikimas.

Caterpillar telefono baterijos keitimas (baterija greitai išsikrauna)

Akumuliatoriaus talpos sumažėjimas yra dažna problema, su kuria susiduria išmaniųjų telefonų savininkai. Priežastys gali būti įvairios: nuo gamybos defektų iki nekokybiškų įkroviklių naudojimo.

CAT telefono mikrofono keitimas (pašnekovas negirdi)

Neveikiantis mikrofonas gali sukelti daug nepatogumų. Tačiau prieš keičiant CAT telefono mikrofoną, verta išvalyti jį ir patikrinti, ar problema nėra susijusi su pagrindine plokšte.

CAT telefono garsiakalbio keitimas (telefone nėra garso)

Jeigu telefono garsiakalbis neveikia, priežastis gali būti tiek programinė, tiek aparatinė. Mūsų specialistai atliks išsamią diagnostiką ir prireikus, pakeis sugedusias dalis.

Caterpillar telefono galinio stiklo, dangtelių keitimas (skilęs galinis skydelis)

Pažeistas telefono galinis stiklas gali sukelti didelių problemų, įskaitant drėgmės patekimą į vidinius modulius. Pakeitus sugedusią dalį, galima išvengti rimtų pasekmių.