telefono ekrano keitimas vilnius

Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

Telefono ekrano keitimas Vilniuje

Telefono ekrano skilimas – labai dažna problema, su kuria susiduria daugelis naudotojų. Dėl šios priežasties nenuostabu, kad telefonų remonto paslaugos, ypatingai Vilniuje, yra labai populiarios.

Tačiau kodėl taip svarbu atsakingai išsirinkti įmonę, kuri užtikrins kokybišką telefono ekrano keitimą?

Telefonų ekranai – lengvai pažeidžiami, tačiau sklandus jų funkcionavimas – tiesiog būtinas

Nors modernūs ir nauji išmanieji telefonai veikia puikiai, visgi jų ekranai gana lengvai pažeidžiami. Statistika rodo, kad iki 80% visų telefonų gedimų yra susiję su ekranais.

Dažniausiai problemos kyla dėl telefono kritimo ar įtrūkimų ekrane. Deja, nėra tokio ekrano, kuris būtų atsparus kritimams, todėl svarbu rasti patikimą ir kokybišką telefonų ekranų remonto taisyklą, kuri galėtų išspręsti šią problemą.

Profesionalūs paslaugų teikėjai Vilniuje

Vilniuje yra nemažai telefono ekrano keitimo paslaugų teikėjų, tačiau verta išskirti EFIX elektronikos taisyklą, kurioje darbuotojų profesionalumas bei sukaupta patirtis garantuoja aukščiausio lygio paslaugas.

Salone dirbantys specialistai užtikrina, kad ekrano keitimas būtų greitas, o jų darbas atliekamas efektyviai ir be priekaištų.

Kokybiškas telefono ekrano keitimas – garantuotas

Kai reikia pakeisti telefono ekraną, svarbu pasirinkti gerą taisyklą. Geras taisyklos pasirinkimas leis išvengti nemalonumų, tokių kaip išsiliejęs vaizdas, sutrikęs telefono veikimas, skilimo plėtimasis ir kt.

Telefono ekrano keitimo Vilniuje kaina priklauso nuo daugelio veiksnių: telefono modelio ir jo gamintojo, ekrano technologijos ir kt.

Telefonų ekrano keitimas: investicija į patogumą

Telefono ekrano keitimas nėra paprastas remontas. Tai investicija į patogumą ir efektyvų telefono veikimą, juk niekam nepatinka naudotis telefonu, kurio ekranas sudužęs.

Pasirinkus gerai savo darbą atliekančią taisyklą galite būti ramūs ir užtikrinti, kad Jūsų telefono ekrano keitimas bus atliktas profesionaliai ir kokybiškai.

Greitai atliekamą darbą, profesionalų požiūrį ir konkurencingas kainas – tai garantuoja EFIX telefonų ekranų remonto taisykla Vilniuje.

Telefono ekrano keitimas iš arčiau

Kaip jau minėjome, mobiliojo telefono ekranas – viena lengviausiai pažeidžiamų dalių. Įbrėžimai, skilimai arba visiškas ekrano veikimo sutrikimas dažnai reikalauja profesionalios pagalbos.

Apžvelkime detaliau populiariausių prekių ženklų – iPhone, Samsung, Sony, HTC, Huawei, LG, Nokia ir Xiaomi ekranų keitimo ypatumus.

iPhone ekranų keitimas

iPhone ekranų keitimas – ypatingai atsakingas procesas. Kadangi Apple įrenginiai yra žinomi dėl aukštos kokybės, būtina naudoti originalias arba aukštos kokybės tinkamas dalis.

Visi ekranų keitimo darbai yra atliekami laikantis gamintojo rekomendacijų, kad būtų išvengta bet kokių nesklandumų ateityje.

Samsung ekranų ir stikliukų keitimas

Samsung prekės ženklas taip pat yra labai populiarus ir jo įrenginių ekrano keitimas gali būti sudėtingas, kadangi dauguma Samsung modelių yra atsparūs vandeniui. Tai reiškia, kad po ekrano keitimo, būtina atkurti vandeniui atsparų sandarinimą.

Taip pat Samsung modeliams dažnai naudojamas ekranų stikliukų keitimas, nes tai gali būti ekonomiškesnė alternatyva pilnam ekrano keitimui.

Sony ekranų keitimas

Sony mobilieji telefonai yra žinomi dėl savo aukštos kokybės ekranų. Ekrano keitimas yra atliekamas naudojant originalius arba aukštos kokybės ekranui skirtus stiklus, siekiant užtikrinti geriausią galimą vaizdo kokybę.

HTC ekranų keitimas

HTC telefonų ekranų keitimas yra panašus į kitų prekinių ženklų.

Vis dėlto, HTC telefonų remontas gali būti sudėtingesnis dėl jų unikalaus dizaino.

Huawei ekranų keitimas

Kinijos gamintojas Huawei yra žinomas dėl savo kainos ir kokybės santykio.

Huawei ekranų keitimas yra atliekamas laikantis griežtų standartų, siekiant išvengti bet kokių galimų problemų su įrenginio veikimu.

LG ekranų keitimas

Korėjiečių gamintojas LG yra žinomas dėl savo patvarumo. Tačiau jeigu Jūsų LG įrenginio ekranas yra pažeistas, ekrano keitimas yra geriausias sprendimas.

Šis keitimas atliekamas naudojant originalius ekranus.

Xiaomi ekranų keitimas

Xiaomi yra dar vienas Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas, kuris pastaraisiais metais išpopuliarėjo dėl savo aukštos kokybės ir prieinamumo.

Xiaomi telefonų ekranų keitimas yra atliekamas naudojant originalius arba aukštos kokybės tinkamus Xiaomi modeliui ekranus, siekiant užtikrinti geriausią galimą veikimą.

Visi šie ekranų keitimo procesai yra atliekami profesionalių meistrų, kurie turi daugybę patirties su išvardintais prekių ženklais. Jie užtikrins, kad Jūsų įrenginys po ekrano keitimo veiktų kaip naujas.