Elektroniniai įrenginiai tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Įsivaizduoti dieną be telefono, planšetės, fotoaparato ar kompiuterinės technikos – tiesiog neįmanoma.

Tačiau net ir patys kokybiškiausi ir brangiausiai kainuojantys įrenginiai kartais sugenda. Gedimų priežastys gali būti įvairios. Visgi dažniausiai pasitaikančios – netinkamas naudojimas arba įrangos elementų gedimas.

Tad nenuostabu, jog norisi rasti patikimą elektronikos taisyklą Vilniuje, kuriai būtų galima patikėti savo brangius įrenginius.

EFIX elektronikos taisyklos meistrai

Mūsų komandą sudaro informacinių technologijų profesionalai, kurie kiekvieną dieną padeda greitai ir kokybiškai pašalinti įvairaus pobūdžio išmaniosios elektronikos gedimus.

Pasitikime savo specialistais – susisiekite su mumis iškilus bet kokiai problemai su jūsų telefonu, nešiojamu kompiuteriu, planšete ar kita elektronika. EFIX elektronikos taisyklos meistrai Vilniuje turi sukaupę didelę patirtį ir žinių bagažą, kurį nuolat pildo ir tobulina, atsižvelgdami į šiuolaikinės elektronikos rinkos plėtrą.

Svarbu: jokiu būdu nepradėkite remontuoti elektronikos prietaisų savo rankomis. Paprastai, įsikišus norintiems išbandyti savo jėgas prietaisų tvarkyme, profesionalams tenka skirti daugiau laiko ir pastangų, kad technika vėl veiktų. Atitinkamai, dėl dvigubo darbo, klientas turės sumokėti daug didesnę pinigų sumą. Elektronikai sugedus – nedelsiant kreipkitės į profesionalų servisą.

Elektronikos remontas EFIX taisyklose – Šeškinėje, Grigiškėse, Lentvaryje

Mūsų elektronikos remonto centras atlieka greitą ir kokybišką prietaisų remontą Vilniuje.

EFIX taisyklos ekspertai gali išspręsti šių įrenginių problemas:

Dirbame su bet kurių gamybos metų ir bet kokių gamintojų įrenginiais. Populiariausi gamintojai, kurių technika patenka pas mus, yra šie: Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Acer, Asus, Lenovo, Dell, HP, Sony, LG ir kt. Jei iškilo problemų dėl bet kurio iš aukščiau išvardintų įrenginių, mūsų elektronikos taisyklos durys visada atviros.

Mūsų elektronikos taisyklos privalumai:

  • Platus paslaugų spektras, daugelį problemų sprendžia vienas specialistas;
  • Dirbantys meistrai, kurie turi sukaupę 3+ metų patirtį;
  • Puikus kainos ir kokybės santykis;
  • Greita diagnostika ir taisymas;
  • Suteikiama garantija.

Daugybė teigiamų klientų atsiliepimų ir sugebėjimas įveikti net sunkiausias užduotis įrodo, kad dirbame teisinga kryptimi.

Šiandien EFIX taisykla teikia skubaus elektronikos remonto paslaugas mūsų salone Musninkų gatvėje Šeškinėje. Ilgametę patirtį turintys specialistai prisiima atsakomybę už atliktų darbų kokybę.

Norėdami kuo greičiau sužinoti tikslią savo elektronikos remonto trukmę ir kainą, susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu.

Mūsų komanda gerbia kiekvieno kliento nuosavybę. Stengiamės tapti viena iš geriausių taisymo paslaugas teikiančių komandų, atsižvelgiančių į savo klientą, atliktą darbą ir reputaciją.

Užtikriname, jog galime Jums pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, bei trumpą remonto darbų atlikimo laiką.