Sugedęs Samsung Galaxy A70 telefonas? Nesvarbu, ar reikia pakeisti ekraną, bateriją, ar atlikti kitą remontą, EFIX taisykla Vilniuje pasirūpins Jūsų telefonu greitai, profesionaliai ir už gerą kainą.

Greitas ir profesionalus remontas: dauguma Samsung Galaxy A70 taisymo darbų atliekami per 1 valandą, o sudėtingesniems remontams gali prireikti iki 3 darbo dienų. Mūsų patyrę meistrai naudoja tik aukštos kokybės detales ir įrankius, kad Jūsų telefonas būtų sutvarkytas kuo geriau.

Kokybės garantija: visoms taisymo paslaugoms suteikiame mažiausiai 3 mėnesių garantiją. Taip pat galite būti tikri, kad Samsung Galaxy A70 remonto metu bus naudojamos tik originalios arba aukštos kokybės pakaitinės dalys.

Geriausia kaina: nuolat siūlome įvairias akcijas ir nuolaidas, kad Jūsų telefono remontas kainuotų kuo pigiau. Taip pat taikome nuolaidą taisant kelis telefono gedimus vienu metu.

Patogus aptarnavimas: galite užsiregistruoti remontui internetu arba skambučiu. Samsung Galaxy A70 remonto metu nemokamai suteiksime Jums pakaitinį telefoną, kad galėtumėte palaikyti ryšį su artimaisiais ir kolegomis.

Platus paslaugų spektras: be Samsung Galaxy A70 modelio, taisome ir kitus Samsung telefonus, o taip pat įvairių kitų gamintojų telefonus. Atliekame įvairius telefono remonto darbus, įskaitant:

Daugiau informacijos rasite čia: Galaxy A70 remonto paslaugos Vilniuje