Daugeliui žmonių išmaniųjų telefonų remontas gali atrodyti kaip brangi investicija. Tačiau iPhone 11 naudotojams Vilniuje yra keletas prieinamų ir patikimų taisyklų. Priklausomai nuo konkrečios telefono problemos, remonto kainos gali skirtis, bet visada galima rasti palankų ir kokybišką variantą.

Ekrano keitimo kainos: ekrano keitimas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių išmaniųjų telefonų problemų. EFIX elektronikos taisykloje Vilniuje iPhone 11 ekranas gali būti pakeistas „Premium“ kokybės ekranu už 120 eurų arba originaliu ekranu už 149 eurus.

Galinio dangtelio keitimo kaina: sugedus telefonui, galinio dangtelio keitimas gali būti būtinas. Ši paslauga mūsų elektronikos taisykloje kainuoja 80 eurų.

Baterijos keitimo kaina: iPhone 11 baterijos keitimas Vilniuje siūlomas už 60 eurų. Baterijos keitimas tiesiog būtinas, jeigu pastebite, kad Jūsų baterija išsikrauna per greitai.

Kameros keitimo kainos: kameros keitimas gali būti būtinas, jei pastebite, kad Jūsų nuotraukos yra neaiškios kokybės arba visiškai neveikia kamera. iPhone 11 priekinės kameros keitimas kainuoja 80 eurų, o galinės kameros keitimas – 120 eurų.

Kiti darbai:

Mikrofono modulio keitimas kainuoja 70 eurų, o garsiakalbio modulio keitimas – 40 eurų. Jei pastebite, kad Jūsų telefonas nepasikrauna arba pasikrauna lėtai, galbūt reikia pakeisti krovimo lizdą. Ši paslauga kainuoja 70 eurų. Jei jūsų iPhone 11 buvo pažeistas vandens, drėgmės pažeidimų šalinimas gali būti būtinas ir kainuos 25 eurus. 

Daugiau informacijos rasite čia: iPhone 11 remontas Vilniuje