Šiai dienai turime ypatingai daug iPhone telefonų naudotojų. Naudojant išmanųjį neišvengiamai susiduriame su įvairiausiomis jų problemomis ir gedimais. Sudužęs, įskilęs ar dėl kitų priežasčių nustojęs veikti ekranas – viena iš jų. Tačiau kuo ypatingas iPhone ekranų tvarkymas?

Naujų ekrano modulių diegimas yra kruopšti ir daug laiko reikalaujanti užduotis. Tam inžinieriai naudoja specializuotą įrangą: oro kompresorius, stiklo klijavimo presus, klijavimo mašinas, laminatorius, skaitmeninius mikroskopus ir kitus įrenginius. Tokios įrangos naudojimas garantuoja, kad ekrano taisymas bus atliktas kokybiškai ir tarnaus ilgą laiką.

Kai darbą atlikti leidžiate ir patikite jį kompetetingam meistrui, galite būti užtikrintas, jog išvengsite galimų naujų, papildomų gedimų, išlaidų ir problemų.

Inžinieriai, kurie dirba EFIX elektronikos taisykloje Vilniuje, laikosi visų techninių reikalavimų ir dirba itin kruopščiai, taip išvengdami klaidų, kurios gali daryti įtaką tolimesniam ekrano veikimui.

iPhone ekrano keitimo standartinė seka:

Visų pirma – meistras atlieka techninę ekrano būklės analizę. Po to – vizualinę ir aparatinę diagnostiką, nustatydamas, kas būtent yra pažeista;

Atlikus išsamią diagnostiką, specialistas nustato paslaugų kainą ir apie ją informuoja telefono savininką;

Atlikus darbų kainos derinimą – pradedami tvarkymo darbai. Meistras išmontuoja pažeistus elementus ir naudodamas naujas atsargines dalis pakeičia pažeistą iPhone ekraną;

Atliekami reikalingi diegimai – technikas, įjungęs išmanųjį, atidžiai patikrina sutvarkyto ekrano funkcionalumą.

iPhone ekrano keitimas Vilniuje: namuose ar taisykloje?

Ekranas, kuris leidžia mėgautis puikia vaizdo kokybe – vienas iš pagrindinių iPhone privalumų. Žinoma, ekranas yra pagrindinė telefono dalis, kuri leidžia juo naudotis. Tad nenuostabu, jog būtent ši telefono dalis dažniausiai genda.

Naudojimosi komfortą mažina net ir smulkiausi defektai, o ištikus rimtesniems gedimams – iPhone tampa tiesiog nebenaudojamu. Natūralu, jog įvykus gedimui, dažnai iškyla klausimas – keisti iPhone ekraną pačiam ar nešti jį į taisyklą?

Telefono ekrano keitimas – labai rizikinga užduotis, ypač, kai tai – iPhone. Šiam telefonui ekrano pakeisti negali net ir įgudę vartotojai. Visgi, geriausias sprendimas šioje situacijoje – kreiptis į aptarnavimo centrą, kur patyrę specialistai greitai ir profesionaliai pakeis pažeistą ekraną į naują ir prikels Jūsų iPhone naujam gyvenimui.

Kada reikia keisti iPhone ekraną ir kiek tai kainuoja?

Daugelis iPhone savininkų anksčiau ar vėliau susiduria su ekranų gedimais. Aktyvus prietaiso naudojimas darbe, gamtoje, sporto salėje daro įtaką ekrano būklei. Dažnas naudojimas kelia pavojų pažeisti trapius prietaiso elementus.

Pvz. gali būti pažeistas tik iPhone ekrano stiklas, kurį patyrę meistrai gali pakeisti per 30-40 minučių.

Tačiau gali būti pažeistas ir visas ekrano modulis. Taip nutikti gali dėl to, jog prietaisas nukrito ir t.t.

Pavyzdžiui, įtrūkęs stiklas – ne tik naudojimosi diskomfortą sukeliantis kritimo padarinys. Tai savotiški vartai drėgmei ir dulkėms. Kyla pavojus sugadinti įrenginio vidų.

Sugedus ekrano moduliui, keičiamas visas jo komplektas.

iPhone ekrano keitimas dėl mechaninių stiklo defektų yra įprasta paslauga mūsų taisykloje Vilniuje. Tačiau čia gali slypėti ir rimtesni, svarbūs gedimai.

Susidūrę su gedimais, kurie išvardinti žemiau, nedelsdami kreipkitės, kad būtų atlikta profesionali diagnostika ir remontas Jūsų prietaisui:

  • Ekranas tampa juodas arba mėlynas;
  • Pažeista spalvų gama – vyrauja žali ir raudoni atspalviai;
  • Atsiranda dryžių;
  • Yra neveikiančių pikselių.

Atsiradus defektams, ne visada gali reikėti keisti ekraną. Pažeidimai gali būti korozijos pasekmė. Jeigu išmanusis telefonas įkrito į vandenį ar ant jo pateko drėgmės, įrenginys kurį laiką gali išlaikyti savo funkcijas, tačiau palaipsniui gali atsirasti vaizdžiai ekrane matomų gedimų. Jei matrica pažeista, jūsų iPhone funkcionalumą gali atkurti tik patyrusio meistro atliktas ekrano keitimas aptarnavimo centre.

iPhone ekrano specifika

iPhone ekrano keitimas sudėtingas dėl jo dizaino ypatybių. Šių mobiliųjų prietaisų ekrano stiklas yra tarsi “įsiūtas” į ekrano modulį. Norint pašalinti ekraną, reikia visiškai išardyti įrenginį, kad būtų galima jį atjungti nuo pagrindinės plokštės.