„DxOMark“ apžvalgininkai teigia, kad naujausias „iPhone 14 Pro“ išmanusis telefonas turi geriausią pasaulyje priekinę kamerą.

Tiesa, „iPhone 14 Pro“ tik vienu tašku lenkia „Huawei P50 Pro“. „DxOMark Lab“ paskelbė naujojo flagmano „iPhone 14 Pro“ priekinės kameros testavimo rezultatus, kurie parodo kad ji yra atitinkamo reitingo viršūnėje.

„iPhone 14 Pro“, surinkęs 145 taškus asmenukių kategorijoje, tik vienu tašku viršijo „Huawei P50 Pro“. Naujai pridėta „iPhone 14 Pro“ automatinio fokusavimo funkcija ir didesnė diafragma leido šiems išmaniesiems telefonams užimti aukščiausią vietą.

Apžvalgininkai pažymėjo, kad priekinės kameros vaizdo įrašas yra puikus, turi gerą ekspoziciją, tinkamas spalvas ir stabilizavimą. Už vaizdo įrašą surinkti 154 taškai. Priekinė kamera užtikrina puikų dinaminį diapazoną ir ekspoziciją. Taip pat atkreipiamas dėmesys į puikias detales, pvz. tikslius odos tonus.

 „iPhone 14 Pro“ asmenukių kameros trūkumai: pastebimas triukšmas nuotraukose (nepakankamas detalumas), vaizdo įrašuose pasikeitęs bei ne toks tikslus odos atspalvis sudėtingesnėmis apšvietimo sąlygomis, pavyzdžiui, kai scena apšviesta iš fono arba esant silpnam apšvietimui.

Žiūrėkite daugiau: iPhone 14 remontas Vilniuje