iPhone remonto privalumai EFIX elektronikos taisykloje

iPhone remontą Vilniuje atlieka daug įmonių, tačiau dauguma jų siūlo palaukti kelias dienas, kol bus nustatytas ir pašalintas gedimas. Yra net įmonių, kurios dėl ilgo detalių (dažniausiai kiniškų) pristatymo atidėlioja darbų vykdymą mėnesiui.

Mes siūlome greitą iPhone remontą Vilniuje visiems modeliams, nes vertiname Jūsų laiką.

Gavę įrenginį į savo rankas, ilgą laiką galėsite nesijaudinti dėl jo veikimo. Esame įsitikinę atliktų darbų kokybe, tad teikiamoms paslaugoms ir dalims suteikiame garantiją.

Ką daryti, jei į jūsų iPhone pateko skysčio?

Jei užliejote iPhone, rekomenduojame nedelsiant jį išjungti, pabandyti išimti bateriją, jei turite išmontavimo įrankių, ir nunešti į mūsų taisyklą, kad serviso specialistai galėtų nedelsiant atlikti visapusišką valymą, kol korozinis poveikis nepradėtų aktyviai pažeisti vidinius komponentus. Pamirškite legendas apie džiovinimą ryžiuose ir pan., nes kol telefonas „džiūsta“, iš tikrųjų drėgmė niekur nedings, tik plis korozija.

Kokią žalą iPhone patiria po kritimo?

Telefone, kuris nėra apsaugotas dėklu ir apsaugine plėvele, nukritęs dažniausiai nukenčia ekranas, korpusas ar jutiklinis ekranas. Visas šias populiarias atsargines dalis dažniausiai turime sandėlyje, mūsų meistrai greitai išspręs problemą ir suteiks garantijas atliktam iPhone remontui!

Kaip apsaugoti iPhone nuo mechaninių poveikių?

iPhone dažnai nešiojami kišenėse ar piniginėse, kur šalia gali būti įvairių aštrių daiktų, tokių kaip raktai, rašikliai, nagų žirklės, kurie gali sugadinti telefono išvaizdą. Išvaizdą galima pataisyti pakeitus modulinę atsarginę dalį (korpusą/ekraną/mygtukus) ir apsaugai uždėti dėklą tiesiai mūsų salone!

Kokios galios įtampos kritimo pasekmės (pavyzdžiui, naudojant netikrą įkroviklį)?

Dėl įtampos kritimo gali nukentėti plokštės valdiklis arba maitinimo grandinės elementai. Remontas ir restauravimas šiuo atveju reikalauja litavimo įgūdžių. Su litavimu susijusio iPhone remonto garantija paprastai yra XXX. Primygtinai rekomenduojame naudoti originalius Apple įkroviklius.

Kokios dalys yra natūraliai nusidėvėjusios?

Nuolatinis iPhone naudojimas sukelia natūralų jo nusidėvėjimą. Laikui bėgant nustoja veikti svarbūs elementai, tokie kaip baterija, mygtukai, jutiklis, garsiakalbiai, mikrofonai, įkrovimo lizdas. Mes padėsime jums pakeisti šias prekes per trumpiausią įmanomą laiką, nes mūsų taisykloje yra didelis Apple atsarginių dalių sandėlis!

Žr. dar: iPhone remonto kaina Vilniuje