Kompiuteriai – neatsiejama mūsų kasdieninio gyvenimo dalis: jais naudojasi skirtingo amžiaus žmonės, taip pat jų pagalba ne tik atliekame įvairias funkcijas ar žaidžiame, bet ir dirbame, todėl įvairūs jų gedimai gali sukelti daug nepatogumų. Tad atsiradus mechaniniams, elektroniniams ar programiniams gedimams, mums reikalingas kompiuterių remontas. Jeigu naudojatės kompiuteriu, turėtumėte žinoti pagrindines remonto priežastis, kad galėtumėte užkirsti kelią dažniausiai atsirandantiems gedimams.

Mechaniniai ir elektroniniai gedimai

Mechaniniai gedimai dažniausiai yra susiję su fiziniais kompiuterio pažeidimais, tokiais, kaip: sudaužyti ekranai ar išlūžusios jungtys. Tuo tarpu elektroniniai gedimai gali atsirasti dėl netinkamo įrangos naudojimo ar jos nusidėvėjimo. Šių problemų sprendimas kartais yra labai paprastas – išardymas, valymas ir surinkimas atgal, tačiau kai kuriais atvejais reikalingas gilesnis tvarkymas.

Programiniai gedimai

Programiniai gedimai gali atsirasti dėl virusų, nelegalios programinės įrangos ar netinkamo naudojimosi. Pastebėta, kad dažniausiai, norint pašalinti programinius gedimus, yra reikalingas duomenų atkūrimas ir kompiuterio veikimo stabilizavimas.

Dažniausiai pasitaikantys nešiojamųjų kompiuterių gedimai

Remiantis mūsų taisyklos duomenimis, pagrindinės nešiojamųjų kompiuterių remonto priežastys:

  • pilnai nepasikraunanti baterija;
  • savaime išsijungiantis kompiuteris;
  • sulėtėjęs veikimas;
  • garsus nešiojamojo kompiuterio veikimas;
  • problemos su WiFi ir Bluetooth ryšiu;
  • neveikianti klaviatūra.

Kompiuterio taisymas – į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Asus, Acer, Macbook, HP, Lenovo, Microsoft, MSI, Samsung ir kitų kompiuterių remonto procese yra svarbios ne tik teorinės žinios, bet ir praktiniai įgūdžiai, tinkami įrankiai ir netgi darbo sąlygos. Neprofesionalų atliekamas stacionarių kompiuterių remontas gali sukelti papildomų problemų ar netgi sugadinti įrangą visiems laikams, todėl rekomenduojama kreiptis į patyrusius specialistus.

Pasirinkus kompetentingus technikus, galima tikėtis aukštos paslaugų kokybės. Prieš pradedant remonto darbus, atliekama išsami įrenginio diagnostika. Tai leidžia nustatyti tikrąją problemą ir pateikti klientui geriausius sprendimo būdus.

Kliento informavimas apie gedimo pobūdį ir remonto eigą yra labai svarbus, kadangi tai užtikrina atliekamo darbo skaidrumą ir kliento ramybę viso atliekamo remonto laikotarpiu.

Kompiuterių taisymas EFIX taisykloje – efektyviai ir operatyviai

Kaip būti tikram dėl to, kad teikiamos remonto paslaugos aukštos kokybės? Visada rekomenduojama rinktis tokią vietą, kurioje technikos remontą vykdo tik aukštos kvalifikacijos specialistai. EFIX servisas yra daugelio gamintojų įrangos remonto ekspertas, todėl pasirinkus mūsų atliekamą kompiuterių taisymą Vilniaus mieste, galite tikėtis išskirtinai gerų rezultatų. Suteikiame mažiausiai trijų mėnesių garantiją visiems atliktiems remonto darbams, taip suteikdami klientui pasitikėjimą mūsų atlikto darbo kokybe.

Tai, kad mūsų specialistai dirba greitai, anaiptol nereiškia, kad nuo to sumažėja atlikto darbo kokybė. Darbų greitį užtikrina mūsų meistrų naudojama pati moderniausia įranga, tinkamiausios medžiagos ir nuolat tobulinami darbo įgūdžiai. Kreipiantis į EFIX elektronikos taisyklą galima tikėtis, kad kompiuterio remontas Vilniuje bus atliktas per 1-2 darbo dienas. Vis dėlto, galutinis terminas priklauso nuo gedimo pobūdžio ir kompiuterio tipo, tačiau mes visada siekiame užtikrinti, kad remontas truktų kiek įmanoma trumpiau ir būtų atliktas nepriekaištingai.

Asus, Acer, Macbook, HP, Lenovo, Microsoft, MSI, Samsung – mūsų meistrai kompetentingai tvarko įvairių gamintojų kompiuterius. Siūlome nemokamą diagnostiką, ekrano ir matricų keitimą, mikroschemų litavimą, pažeistų jungčių ir klaviatūrų keitimą, išsiliejusių skysčių valymą ir duomenų atkūrimą.

Daugiau informacijos rasite čia: Kompiuterių taisymas Vilniuje