Kas Mes?

Kompiuterių remontas Vilniuje

Mokotės? Dirbate su kompiuteriu? Turite įprotį kasdien praleisti šiek tiek savo laiko naršydami internete? O gal tiesiog kas mėnesį tvarkote įvairius namų ūkio reikalus naudodamiesi kompiuteriu ir neįsivaizduojate komfortiško gyvenimo be jo?

Bet kokiu atveju mes žinome, kad šiuolaikiniam žmogui kompiuteris labai reikalinga, o kartais netgi ir būtina priemonė, užtikrinanti sklandesnį ir lengvesnį, o kartais netgi ir įdomesnį gyvenimą. Todėl šiam sugedus iškart kyla didelis nepasitenkinimas, stresas, irzulys ir, be abejo, klausimas – ką daryti ir kam patikėti savo kompiuterio remontą?

Svarbiausia, neleiskite blogoms emocijoms Jūsų užvaldyti, nes kompiuterių remontas Vilniuje – visuomet tada, kai reikia. Kvalifikuoti kompiuterių meistrai visada išties pagalbos ranką ir reikiamus darbus atliks labai greitai.

Mūsų atliekamas kompiuterių remontas Vilniuje gali užtrukti nuo valandos iki kelių darbo dienų, tai priklauso nuo kompiuterio gedimo pobūdžio (sunkumo) ir to, ar turime reikiamą kompiuterio dalį savo sandėlyje (vietoje). Pasitaikius sudėtingesniems kompiuterio gedimams (pavyzdžiui, pagrindinės plokštės vaizdo čipo gedimas, pagrindinės plokštės maitinimo grandinės gedimas ir pan.) kompiuterių remontas gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių.

Tačiau mes suprantame, kad dažnu atveju kompiuteris būna gyvybiškos svarbos, todėl visuomet stengiamės, kad kompiuterių remontas Vilniuje užtruktų kuo trumpiau ir laukti reikėtų kuo mažiau.

Kokias paslaugas siūlome?

Kompiuterių remontas Šeškinėje, Grigiškėse, Lentvaryje

Esame subūrę profesionalių ir kvalifikuotų informacinių technologijų ir kompiuterių specialistų komandą, kuri atlieka daugiau, nei paprasčiausius kompiuterių remonto darbus. Mūsų atliekamų darbų spektras labai platus ir mes siūlome:

 1. Kompiuterio diagnostikos (gedimų nustatymo) paslaugas
 2. Kompiuterių (stacionarių ir nešiojamų) profilaktinės priežiūros paslaugas
 3. Duomenų perkėlimo paslaugas
 4. Duomenų atkūrimo ir išsaugojimo paslaugas
 5. Operacinės sistemos diegimo (su duomenų saugojimu / be duomenų saugojimo) paslaugas
 6. Kietojo disko klonavimo paslaugas
 7. Tvarkyklių diegimo paslaugas
 8. Kenkėjiškų programų (virusų) šalinimo paslaugas
 9. Kitus remonto darbus (kompiuterių valymas, vyrių remontas, krovimo lizdo keitimas, pagrindinės plokštės remontas ir t. t.)

Puslapio apačioje rasite išsamesnę informaciją apie tai, koks kompiuterių (laptopų, planšečių) remontas Vilniuje yra siūlomas mūsų komandos bei kokios mūsų paslaugų kainos. Neradę reikiamos informacijos, visuomet galite su mumis susisiekti (telefonu arba el. paštu) ir mes nedelsdami Jums atsakysime.

Kodėl mes?

Kuo patrauklus mūsų siūlomas kompiuterių remontas Vilniuje ir kodėl verta pasirinkti mūsų paslaugas?

Mes esame darbšti ir profesionali informacinių technologijų ir kompiuterijos specialistų komanda, kasdien kruopščiai dirbanti su įvairiausio pobūdžio kompiuterine technika, programine bei aparatine įranga. Kuo vertingas mūsų kompiuterių remontas Vilniuje ir kodėl jį verta rinktis? Mūsų privalumai:

 • Šiuolaikiškas požiūris į darbus. Atlikdami įvairius kompiuterių remonto darbus naudojamės naujausiomis technologijomis ir pažangiausiais metodais, priimame inovatyvius sprendimus ir tokiu būdu garantuojame savo paslaugų operatyvumą, tikslumą ir geriausią kompiuterio problemos sprendimo būdą.
 • Profesionalumas ir nepriekaištinga kokybė. Mūsų komanda yra sukaupusi ne tik reikalingų kompiuterijos ir informacinių technologijų srities žinių, bet ir įgijusi ilgametės patirties. Be to, visi mūsų specialistai yra licencijuoti ir puikiai išmano įvairias kompiuterių remonto sritis. Subūrėme komandą, kuri siekia maksimaliai gerai atlikti visus darbus, ir toliau nuolat tobuliname savo įgūdžius dalyvaudami tikslingose konferencijose bei seminaruose, kad Jums būtų suteiktos dar geresnės paslaugos.
 • Operatyvumas. Daugumą kompiuterių dalių sandėliuojame savo servisuose, todėl kompiuterių remontas užtrunka itin trumpą laiką (nuo valandos iki kelių darbo dienų). Tais atvejais, kai gedimai būna sudėtingesni (pavyzdžiui, pagrindinės plokštės vaizdo čipo gedimas, pagrindinės plokštės maitinimo grandinės gedimas ir kt.), kompiuterių remontas gali užtrukti iki kelių savaičių, tačiau apie tai visuomet informuojame savo klientus iš anksto.
 • Sąžiningumas ir laiku atliekami užsakymai. Sąžiningumas yra viena iš pagrindinių mūsų vertybių. Mes visuomet tvarkome ir atliekame tik tuos kompiuterių remonto darbus, kurie yra būtini ir kurie buvo suderinti su klientu. Atsakingai rengiame sąskaitas už atliktus darbus, jose neįtraukdami nenumatytų „patobulinimų“. Atvirai bendraujame ir patariame, kokius kompiuterių remonto darbus atlikti būtina, o kurie bus neveiksmingi. Duodame vertingų rekomendacijų (pavyzdžiui, kad taisyti pagrindinę plokštę yra kelis kartus pigiau, nei pirkti naują). Visuomet su klientais suderiname darbų terminus ir jų griežtai laikomės.
 • Ypatingas dėmesys klientui. Pas mus kiekvienas klientas vertas pagarbos, o jo atnešta įranga – atitinkamo dėmesio. Būtent todėl kruopščiai ir atsakingai kiekvieną atneštą kompiuterį leidžiame testuoti keliems šios srities specialistams, kad galėtume užtikrinti visišką kompiuterių gedimų pašalinimą.
 • 100 proc. garantija. Suprantame, kad kokybės kontrolė yra privaloma bet kurioje paslaugų teikimo srityje, todėl nebijome garantinio įsipareigojimo. Mūsų kompiuterių remontas Vilniuje atitinka aukščiausios kokybės standartus, todėl savo paslaugoms ir kompiuterinei įrangai visada suteikiame garantiją.
 • Optimalus paslaugos kokybės ir kainos santykis. Tai vienas iš mūsų konkurencinio pranašumo aspektų.

Mes siekiame nuolat tobulėti, plėstis bei užtikrinti, kad EFIX kompiuterių remonto servisas Vilniuje (Šeškinėje, Grigiškėse, Lentvaryje) atitiktų aukščiausios kokybės standartus. Dirbame tik su geriausiais, rinkoje pripažintais kompiuterių ir jų dalių gamintojais, užtikrinančiais kokybę, patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Garantuojame, kad patikėdami savo kompiuterio remontą mums, galėsite būti ramūs, nes jį atliks tik nepriekaištingai savo sritį  išmanantys informacinių technologijų ir kompiuterijos specialistai.

Mes gerbiame kiekvieno kliento nuosavybę ir siekiame įsitvirtinti kaip kompiuterių remontą Vilniuje atliekanti komanda, vertinanti ne tik klientą, bet ir savo darbą bei reputaciją. Garantuojame, kad pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį bei pradžiuginsime jus trumpais remonto darbų terminais.

Mūsų siūlomas stacionarinių ir nešiojamų kompiuterių, planšečių remontas Vilniuje – greitai, patogiai, patikimai ir nebrangiai!