lenovo planšetės remontas

Lenovo – vienas mėgstamiausių ir žinomiausių kompiuterinės technikos prekės ženklų Lietuvoje, išsiskiriantis ekonomiškų įrenginių, siūlančių puikų kainos ir kokybės santykį, gamyba. Tai viena iš priežasčių, kodėl Lenovo išpopuliarėjo kaip vienas pirmaujančių planšetinių ir nešiojamųjų kompiuterių gamintojų visame pasaulyje.

Jeigu susidūrėte su problemomis naudojantis Lenovo planšete, na, pavyzdžiui, ji pradėjo blogai veikti, nukrito ar tiesiog sugedo,  nereikėtų skubėti jos pakeisti.

Lenovo planšečių taisymas Vilniuje

Dažnai Lenovo planšečių taisymas yra daug ekonomiškesnis sprendimas, leidžiantis greičiau ir pigiau pašalinti bet kokius gedimus ar defektus. Mes kokybiškai sutaisysime su Jūsų planšete susijusius gedimus ir  suteiksime garantiją atliktiems remonto darbams net iki 3 mėnesių.

Mūsų taisykla teikia įrenginių remonto paslaugas visiems Lenovo modeliams, nepriklausomai nuo to ar turite senesnės kartos IdeaPad, Miix, ThinkPad, Moto, Yoga, Tab, Tab 2, Tab 3, Tab 4, Tab 7, Tab S, Tab V, Tab M, E serijos ar bet kokį kitą modelį. Tad, jeigu pastebėjote, kad jūsų Lenovo neveikia tinkamai arba jo ekranas yra įskilęs, nedelsdami atneškite įrenginį į mūsų servisą ir mes suteiksime reikalingą pagalbą.

Spartus ir kokybiškas Lenovo planšetės remontas

Tik keletas technikos remonto įmonių sostinėje gali pasiūlyti greitą, kokybišką ir ekonomišką Lenovo planšečių taisymą. Viena iš jų – EFIX elektronikos taisykla Vilniuje. Mūsų kvalifikuoti technikai turi didelę patirtį taisant elektronikos prietaisus, išmaniuosius įrenginius, tokius, kaip Lenovo planšetės. Nesvarbu, ar Jums reikalingas ekrano keitimas, programinės įrangos diagnostika ar kitų detalių remontas – mes pasiruošę padėti.

Dauguma Lenovo planšečių remonto darbų atliekami vos per dvi valandas. Norėdami, kad jūsų Lenovo planšetės taisymas Vilniuje būtų atliktas kuo greičiau, rezervuokite laiką internetu. Taip sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus, kadangi rezervuojant laiką internetu – taikoma nuolaida.

Aukštas mūsų meistrų kompetencijos lygis ir suteikiama garantija užtikrina remonto darbų kokybę. Na, o visą remonto paslaugų kainyną galite rasti mūsų interneto svetainėje.

Planšetinių kompiuterių ekrano keitimas

Lenovo ekrano pakeitimas reikalauja ne tik senos dalies pakeitimo nauja, bet ir išsamios diagnostikos, technologinių žinių. Dažniausiai planšetės ekranai keičiami po dūžių, pažeidimų, įtrūkimų arba tuo atveju, kai ekranas nebereaguoja, pavyzdžiui: nereaguoja į prisilietimus, nerodo vaizdo arba rodo sugadintą vaizdą ir pan.

Toks Lenovo planšečių remontas užtrunka tik keletą valandų, bet rezultatai yra puikūs.

Planšetinių kompiuterių baterijos keitimas

Baterijos keitimas yra būtinas tuo atveju, jeigu pastebite, kad Jūsų planšetė labai greitai išsikrauna, nebeįmanoma jos įkrauti šimtu procentu arba jos veikla tampa nepastovi. Tačiau net ir visiškai neveikianti baterija nėra priežastis skubiai įsigyti naują planšetę. Paprastas ir ekonomiškas baterijos pakeitimas gali išspręsti šią problemą ir sutaupyti Jūsų pinigus.

Remonto paslaugos Vilniuje už gerą kainą

Užtikriname, kad EFIX taisyklos siūlomas Lenovo planšečių taisymas atitinka lūkesčius ir kokybės standartus. Mūsų Lenovo servisas siūlo remonto paslaugas už geriausią kainą. Norėdami sužinoti tikslią Jūsų Lenovo planšetės taisymo kainą, peržiūrėkite kainoraštį. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės naudodamiesi mūsų svetainėje pateiktais kontaktais.