Jūsų Samsung A14 susidūrė su gedimu?

Nesijaudinkite! EFIX telefonų taisyklos  specialistų komanda siūlo platų spektrą profesionalaus remonto paslaugų, skirtų atkurti nepriekaištingą Jūsų telefono veikimą.

Siūlomos Samsung A14 remonto paslaugos:

  • Ekrano keitimas: jei Jūsų telefono ekranas sudužo ar tapo nebeveikiantis, mūsų specialistai greitai ir kokybiškai jį pakeis originaliu atsarginiu ekranu.
  • Baterijos keitimas: laikui bėgant telefono baterijos susidėvi ir nebelaiko įkrovimo taip gerai, kaip anksčiau. Mūsų servise siūlome greitą ir patikimą baterijos keitimo paslaugą, kuri leis Jūsų telefonui vėl veikti lyg būtų naujas.
  • Stikliuko keitimas: subraižytas ar įtrūkęs stikliukas ne tik gadina telefono išvaizdą, bet ir gali kelti pavojų lietimui jautriam ekranui. Mūsų meistrai atsargiai pakeis sugadintą stikliuką nauju ir leis Jums toliau komfortiškai naudotis telefonu.
  • Kiti gedimų šalinimas: be aukščiau išvardintų paslaugų, atliekame ir kitus Samsung A14 4G (A145) gedimų šalinimo darbus, tokius kaip programinės įrangos atnaujinimas, vandens pažeidimų remontas, garsiakalbių ir kitų komponentų keitimas.

Daugiau informacijos rasite čia: Samsung A14 remonto paslaugos Vilniuje