Samsung telefono ekrano keitimas Vilniuje yra gana populiari paslauga, reikalaujanti aukštos kvalifikacijos ir šiuolaikinės diagnostinės įrangos. Labai dažnai Samsung telefonų savininkai kreipiasi į mūsų telefonų taisyklą Vilniuje, kad greitai ir efektyviai pakeistume ekraną.

Samsung ekrano keitimas vyksta dėl įvairių priežasčių – įtrūkimų, įbrėžimų ir vaizdo nebuvimo.

Samsung telefonai yra gana trapūs, o ekranas gali įtrūkti net nuo nereikšmingo smūgio. Šios problemos sprendimas yra pakeisti Samsung ekraną arba įtrūkusį stiklą. Naujesniuose Samsung modeliuose stiklas, jutiklis ir ekranas yra tarpusavyje sujungti, o jei ekranas įtrūkęs, jį reikia keisti. Mūsų patyrę meistrai visada greitai ir kokybiškai atliks savo darbą.

Paslaugų centro pasirinkimas yra atsakingas sprendimas. Neverta kreiptis į pirmą susirastą remonto servisą, jei nenorite, kad jūsų telefonas būtų atstatytas nekokybiškai naudojant neoriginalias dalis. Mūsų telefonų taisykloje Vilniuje dirba tik kvalifikuoti meistrai, turintys daug patirties.

Dažniausios Samsung ekranų problemos yra šios:

  • Baltas ekranas. Labai dažnai išmanusis telefonas nukritęs ir atsitrenkęs, rodo baltą ekraną. Tokia problema gali atsirasti dėl kontakto su drėgme, o meistras atlieka visapusišką diagnostiką, išvalo visas dalis nuo drėgmės pažeidimų ir tik tada keičia ekraną.
  • Įtrūkimai, įbrėžimai. Jie atsiranda dėl aplaidaus telefono naudojimo, kritimo ar smūgio. Naudoti tokį telefoną nėra labai patogu ir malonu – reikia keisti ekraną. Tam mūsų sandėlyje yra daug atsarginių ir originalių Samsung telefonų ekranų iš patikimų tiekėjų.
  • Vaizdo nebuvimas. Problema gali būti gamyklinis defektas arba kabelio gedimas. Mūsų telefonų taisyklos specialistai diagnozuoja ir išsiaiškina gedimo priežastį, o tada pradeda taisyti.

Kaip vyksta Samsung ekrano keitimo procesas?

Pirmiausia atneškite telefoną į mūsų aptarnavimo centrą Šeškinėje, Grigiškėse arba Lentvaryje ir papasakokite apie problemą. Tada mūsų meistrai atlieka pilną telefono diagnostiką ir išsiaiškina, kokia yra gedimo priežastis. Informuojame apie tikslią remonto kainą ir jo atlikimo laiką.

Jei telefonas sudrėko, jis išardomas ir likęs vanduo pašalinamas. Jeigu reikia keisti ekraną, turime platų originalių Samsung atsarginių dalių asortimentą, todėl darbus galėsime atlikti itin greitai.

Pakeitus Samsung telefono ekraną ar bet kurią kitą dalį, išmanusis telefonas patikrinamas ir išbandomas jo veikimas.

Svarbu: bet kokiu atveju nerekomenduojame bandyti patiems pakeisti apsauginio stiklo, nes galite sugadinti ne tik stiklą, bet ir visą telefono ekraną.

Apytikslę Samsung telefono ekrano remonto kainą galite rasti mūsų svetainėje. Kaina priklausys nuo telefono modelio ir pažeidimo laipsnio. Apie tikslią remonto sumą informuosime telefonu.

Turite galimybę užsisakyti atskiras dalis arba pasinaudoti pilno ekrano keitimo paslauga. Samsung ekrano keitimas Vilniuje bus atliktas kuo greičiau ir jūs vėl galėsite mėgautis savo puikiu išmaniuoju telefonu.