samsung s10 remontas vilniuje

Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

Dėl kasdienio naudojimosi mobiliuoju telefonu laikui bėgant gali įvykti įvairių gedimų.

Vienas iš labiausiai paplitusių Galaxy S10 gedimų yra įskilęs ar sudužęs ekranas. EFIX elektronikos taisykla Vilniuje gali sutvarkyti ekraną, jį pakeisdami originalia detale. Remonto trukmė ir kaina gali skirtis, priklausomai nuo detalių, OLED ar LCD ekrano tipo pasirinkimą ir t.t.

Kitas dažnas gedimas – baterijos problemos. Natūralu, kad ilgainiui Galaxy S10 baterijos talpa sumažėja ir telefonas nebeveikia taip ilgai kaip anksčiau. Pakeitus bateriją nauja originalia Samsung detale, telefoną galėsite naudoti, kaip pirmąją dieną.

Be ekrano ir baterijos, telefonas gali patirti ir kitų gedimų, tokių kaip įkrovimo lizdo problemos, garsiakalbio ar mikrofono gedimai, kameros trikdžiai. Kartais gali tekti atnaujinti programinę įrangą, o pačiais nelaimingiausiais atvejais – atlikti svarbių duomenų atkūrimą. Kiek kainuos telefono remontas bei kokias paslaugas telefonų taisykla gali pasiūlyti, priklausys nuo telefono būklės.

Kaip pasirinkti geriausią telefonų taisyklą

Visų pirma, prieš atiduodant telefoną remontui, pasidomėkite taisyklos reputacija ir ankstesnių klientų atsiliepimais, ypač apie Samsung Galaxy modelių remontą.

Paklauskite, ar paslaugoms suteikiama garantija ir ar dirbant naudojamos originalios atsarginės detalės. EFIX telefonų taisykla Vilniuje galės pasiūlyti jums nemokamą pirminę konsultaciją, kurios metu galėsite sužinoti ir tikslesnę preliminarią remonto kainą.

Patarimai, kurie gali praversti

Prieš pristatydami telefoną į taisyklą, visada pasidarykite atsarginę duomenų kopiją, kad vėliau neprarastumėte svarbios informacijos. Pasidomėkite gedimų priežastimi ir orientacine kaina, remonto trukme, o taip pat išsiaiškinkite, ar atliktiems remonto darbams taikoma garantija.

Papildomi informacijos šaltiniai

Norėdami sužinoti detalesnes Samsung Galaxy S10 specifikacijas, dažniausiai pasitaikančius gedimus ir tam tikras priežiūros instrukcijas, apsilankykite oficialioje Samsung interneto svetainėje. Youtube taip pat puikus šaltinis su gausybe vaizdo įrašų, kuriuose paaiškinami S10 išardymo ir remonto procesai.

Nepamirškite, kad kiekvienas atvejis yra individualus ir kaina gali skirtis priklausomai nuo konkrečių detalių. Tad prieš priimant galutinį sprendimą visada verta pasikonsultuoti su specialistu.