Galaxy S9 remontas

Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

EFIX telefonų taisykla Vilniuje siūlo greitą ir kokybišką Samsung Galaxy S9 SM-G960 remontą už prieinamą kainą. Nesvarbu, ar jūsų išmanusis telefonas sudaužytu ekranu, greitai išsikraunančia baterija, ar neveikiančia kamera, patyrę EFIX meistrai gali jį sutvarkyti profesionaliai ir efektyviai.

Galaxy S9 ekrano keitimas:

 • Atliekame tiek AMOLED ekrano, tiek lietimui jautraus stikliuko keitimą, atsižvelgdami į individualų telefono modelį, jo būklę ir meistro rekomendacijas.
 • Remonto laikas priklauso nuo gedimo sudėtingumo, tačiau dažniausiai trunka nuo vienos iki dviejų valandų.
 • Naudojame tik aukštos kokybės originalias arba patikimų gamintojų atsargines dalis, užtikrinančias ilgalaikį ir kokybišką telefono veikimą.
 • Siūlome įvairius ekrano variantus, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir biudžetą.

Galaxy S9 baterijos keitimas:

 • Jei Jūsų telefonas greitai išsikrauna, sunkiai pasikrauna ar visiškai neįsijungia, tikėtina, kad problema slypi baterijoje.
 • Mūsų patyrę meistrai greitai ir kokybiškai pakeis bateriją, naudodami tik originalias arba patikimų gamintojų baterijas.
 • Remonto laikas paprastai trunka apie 30 minučių.
 • Siūlome įvairių baterijų talpos variantus, atsižvelgdami į Jūsų poreikius.

Kiti remonto darbai:

 • Be aukščiau išvardintų paslaugų, atliekame ir programinės įrangos gedimų taisymą, krovimo lizdų, kamerų, garsiakalbių ir kitų komponentų keitimą.
 • Diagnostikos metu nustatome tikslią gedimo priežastį ir pasiūlome optimalų remonto sprendimą.
 • Remontuojame įvairius Samsung S9 modelius, įskaitant: G960F, G965F, G960U, G965U1 ir kt.

Mūsų privalumai:

 • Operatyvumas ir kokybė: dauguma remonto darbų atliekami per trumpą laiką, užtikrinant aukštą atlikimo kokybę.
 • Nemokama diagnostika: atneškite savo telefoną ir nemokamai sužinokite gedimo priežastį.
 • Pakaitinis telefonas: jei remonto laikas užtrunka, nemokamai suteikiame pakaitinį telefoną, kad Jūsų kasdienybė nebūtų sutrikdyta.
 • Garantijos: visiems atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiame garantiją.
 • Konkurencingos kainos: siūlome patrauklias remonto paslaugų kainas, atitinkančias aukštą kokybės lygį.
 • Profesionalus aptarnavimas: mūsų komanda sudaryta iš patyrusių ir kvalifikuotų meistrų, kurie visada pasiruošę Jums padėti.

Samsung S9 remonto kainos:

Mūsų techninės priežiūros paslaugos apima platų gedimų spektrą ir yra pritaikytos įvairiems telefonų modeliams. Ekrano keitimo kaina svyruoja priklausomai nuo pasirinktos detalės – originali dalis kainuos šiek tiek daugiau nei aukštos kokybės kopija. Tačiau EFIX teikiamos paslaugos neapsiriboja vien ekranų remontu. Galime pakeisti ir kitas jūsų telefono dalis, įskaitant galinį dangtelį, bateriją, kameras, mikrofoną, garsiakalbį ar SIM lizdo jungtį.

Norėdami sužinoti tikslią remonto kainą, kviečiame pasinaudoti mūsų nemokama diagnostikos paslauga. Patyrę specialistai nustatys gedimo priežastį ir pasiūlys optimaliausią sprendimą, atsižvelgdami tiek į jūsų telefono modelį ir gedimo sudėtingumą, tiek į jūsų biudžetą. Nesvarbu, ar ieškote greito ir ekonomiško sprendimo, ar pageidaujate aukščiausios kokybės originalių dalių, EFIX technikai visada pasiruošę pasiūlyti konkurencingą kainą ir aukščiausią paslaugų kokybę.

EFIX išsiskiria ne tik patraukliomis kainomis ir greitu aptarnavimu, bet ir patikimumu. Naudojame tik aukščiausios kokybės detales ir visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją. Lankstus mūsų salonų darbo laikas ir dėmesys kiekvieno kliento poreikiams užtikrina malonią patirtį kiekvienam, besinaudojančiam mūsų paslaugomis.

Taigi, neskubėkite išmesti sugedusio telefono. Kreipkitės į EFIX ir leiskite mums jį atgaivinti už konkurencingą kainą!