Galaxy Z Flip 4 remontas Vilniuje

Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

Mes žinome, koks svarbus ramybės bei užtikrintumo jausmas bet kurioje gyvenimo srityje. Jeigu naudojate Samsung Galaxy Z Flip 4, ne išimtis ir noras būti užtikrintam, kuomet kalba pasisuka apie šio telefono remonto paslaugas.

Visai nesvarbu, ar Jūsų išmaniajam telefonui reikalingas ekrano tvarkymas ar baterijos keitimas, kadangi EFIX elektronikos taisykla Vilniuje visuomet pasiruošusi suteikti patikimas, kokybiškas ir greitas paslaugas. Sukaupta patirtis bei darbuotojų profesionalumas leidžia užtikrinti aukščiausios klasės darbą. EFIX suteikia galimybę ne tik pasinaudoti remonto paslaugomis, tačiau ir parduoti arba iškeisti savo Galaxy Z Flip 4 į vieną iš daugelio aukščiausios kokybės naudotų įrenginių, esančių mūsų salonuose Šeškinėje, Grigiškėse bei Lentvaryje

Naujos kartos Samsung Galaxy Z Flip 4, pasirodęs 2022 metais, yra kišenėje telpantis stebuklas ir puikus Galaxy Z Flip 3 5G atnaujinimas.

Mėgaukitės plataus spektro funkcijomis kompaktiškame 6,7 colio „Infinity Flex“ ekrane su 120 Hz atnaujinimo dažniu ir 1,9 coliais, esančiais viršutiniame ekrane. Nors šio telefono priekinė ir galinė dalys yra pagamintos iš Corning Gorilla Glass Victus+, o telefonas apsaugotas „Armor Aluminium“, visgi turėtumėte būti pasiruošę galimiems gedimams. Sužinokite daugiau apie mūsų Samsung Galaxy Z Flip 4 remonto paslaugas Vilniuje.

Samsung Galaxy Z Flip 4 ekrano taisymas

Itin plonas stiklas saugo Galaxy Z Flip 4 pagrindinį ekraną, todėl jis išlieka saugus, nepriklausomai nuo to, kiek kartų sulenksite telefoną. Papildomas išorinis ekranas leidžia greitai peržiūrėti svarbius pranešimus. Tačiau didesnis ekranas padidina įtrūkimų ir įbrėžimų riziką.

Jei susidursite su šia problema, galite drąsiai kreiptis į EFIX elektronikos taisyklą Vilniuje. Mūsų meistrai turi visus reikalingus įrankius taisymui bei yra sukaupę patirtį ir žinias, tam, kad galėtų atlikti Jūsų Samsung telefono ekrano remontą. Užtikriname, jog remontas bus atliktas kokybiškai, greitai ir už priimtiną kainą.

Galaxy Z Flip 4 baterijos keitimas

Vienas iš Samsung Galaxy Z Flip 4 privalumų yra jo akumuliatoriaus galia. Patobulintas 4 nm procesorius dirba su ilgaamže 3700 mAh baterija, suteikiant Jums galimybę naudotis telefonu kelias valandas. Telefone taip pat yra įdiegtos itin greito įkrovimo, greito belaidžio įkrovimo ir belaidė „PowerShare“ funkcijos.

Tačiau, kaip ir kiekviename išmaniajame telefone, laikui bėgant baterija sensta ir galiausiai ją tenka keisti. Kai pastebėsite, kad Jūsų Galaxy Z Flip 4 akumuliatoriaus veikimo laikas sumažėja, EFIX elektronikos taisykla Vilniuje užtikrins jo tinkamą pakeitimą naudojantis mūsų baterijos keitimo paslaugomis.

Be sudužusių ekranų ir atsiradusių problemų su telefonų baterijomis, mūsų taisykloje dirbantys specialistai taip pat gali padėti sugedus telefono kamerai, esant vandens pažeidimams, prasidėjus lėtam įrenginio veikimui ar atsiradus kitokiems trikdžiams.