Galaxy Z Fold SM-F900 remontas, ekrano keitimas

Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

Samsung Galaxy Fold yra unikalus – lankstus ekranas jį padaro išskirtiniu tarp kitų išmaniųjų, tačiau būtent dėl šio inovatyvaus dizaino gali kilti tam tikrų iššūkių.

Tačiau tai – ne bėda, kadangi Vilniuje galite rasti kompetentingų specialistų, kurie sugebės atlikti visus reikiamus remonto darbus telefonui sugedus, taip pat, prireikus, pakeisti ekraną, bateriją arba kamerą.

Galaxy Z Fold ekrano keitimas

Galaxy Z Fold SM-F900 puikus dėl savo didelio ir ryškų vaizdą perduodančio ekrano, būtent dėl to, ekranas yra vienas iš dažniausiai pažeidžiamų telefonų komponentų.

Ekrano keitimas tampa aktualiu, jeigu Jūsų telefonas nukrenta arba yra kitaip pažeidžiamas. EFIX elektronikos taisyklos meistrai užtikrins kokybišką Samsung Galaxy Z Fold SM-F900 ekrano keitimą.

Galaxy Z Fold baterijos keitimas

Baterija yra viena dažniausiai keičiamų telefonų dalių. Jei pastebite, kad Jūsų Samsung Galaxy Z Fold SM-F900 baterija neveikia tokiu pat pajėgumu kaip anksčiau arba ji visai nustoja veikti, laikas ją keisti.

Galaxy Z Fold kameros keitimas

Samsung Galaxy Z Fold SM-F900 kamera leis užfiksuoti aukščiausios kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus, bet ir pažangiausi telefonų modeliai gali susidurti su kameros problemomis.

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų nuotraukos ir vaizdo įrašai nėra tokios geros kokybės kaip buvo iki šiol, laikas apsvarstyti kameros keitimą.

Vandens žala

Vandens žala yra dar viena dažna problema su kuria susiduria Samsung Galaxy Fold naudotojų, ypatingai šiltuoju metų laikotarpiu. Nors daugelis šiuolaikinių telefonų yra atsparūs vandeniui, dažniausiai jie nėra visiškai nepralaidūs. Dėl to sąlytis su vandeniu gali sukelti rimtų problemų, įskaitant sistemos klaidas ir duomenų praradimą.

Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų Samsung Galaxy Z Fold SM-F900 sugedo ekranas, baterija ar kamera, EFIX elektronikos taisykloje Vilniuje rasite patyrusių ir kvalifikuotų specialistų, kurie nustatys susidariusią problemą ir atliks reikalingą remontą. Jie pasirengę suteikti Jums kokybišką ir greitą aptarnavimą, kad galėtumėte kuo greičiau vėl pradėti naudotis savo telefonu.

Samsung Galaxy Z Fold SM-F900 yra puikus įrenginys, ir su tinkamomis priežiūros priemonėmis, jis gali tarnauti Jums ilgą laiką.

Ką daryti, kai jūsų Samsung Galaxy Fold sugenda?

Visų pirma, niekada nepamirškite, kad savo telefono ardymą bei bandymą jį taisyti, turite patikėti į specialistų rankas – nebandykite to daryti patys. Netinkamas telefono išardymas ar bandymas pašalinti gedimą bei jį sutvarkyti savo jėgomis, gali pakenkti Jūsų prietaisui negrįžtamai ir padaryti jį nebenaudojamu. Taip pat, jokiu būdu nebandykite džiovinti savo išmaniojo naudodami karštį skleidžiančius prietaisus, tokius kaip plaukų džiovintuvai ar mikrobangų krosnelės.

Nors daugelis Samsung Galaxy Fold gedimų gali būti pašalinti profesionalaus serviso centro specialistų, visgi saugoti savo išmanųjį ir naudoti apsaugos priemones – tiesiog būtina. Nepamirškite savo išmaniajam naudoti apsauginę plėvelę ar ekranui skirtą apsauginį stiklą, dėklą, važiuojant automobiliu – specialų automobilyje integruojamą laikiklį ar neperšlampamą dėklą, jeigu esate arti vandens. Taip galite išvengti daugybės gedimų.

Vis dėlto, net ir geriausios apsaugos priemonės, skirtos išmaniajam, negarantuoja, kad Jūsų Samsung Galaxy Fold nepatirs jokių techninių gedimų. Jei taip nutinka, profesionalūs EFIX remonto specialistai Vilniuje yra pasirengę Jums padėti.

Jie gali atkurti ir išsaugoti sušlapusio telefono duomenis, o taip pat atlikti visus reikiamus remonto darbus, tam, kad Jūsų Samsung Galaxy Fold vėl veiktų kaip naujas.
Įsitikinkite, kad išsirinkote patikimą servisą, tam, kad užtikrintumėte geriausią galimą rezultatą.

Kvalifikuotas Samsung Galaxy Z Fold remontas Vilniuje gali būti puikus būdas išsaugoti savo telefoną bei jo funkcionalumą ilgam.