Samsung A14 remontas vilniuje

Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

Kuo ypatingas Samsung A14 4G (A145)?

Samsung A14 4G (A145) pasižymi ne tik stilingu dizainu ir sklandžiu veikimu, bet ir keliomis savybėmis, kurios jį išskiria iš kitų šios klasės telefonų:

Ilgaamžiškumas: telefonas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir yra atsparus smūgiams bei vandeniui (atitinka IP67 standartą), tad atlaikys kasdienius iššūkius.

Didelis baterijos pajėgumas: įrenginyje įdiegta 5000 mAh talpos baterija, kuri užtikrins ilgą veikimo laiką be įkrovimo. Galėsite naudotis telefonu visą dieną, nesijaudindami, kad jis išsikraus netinkamu metu.

Galingas procesorius: A14 4G modelis aprūpintas aštuonių branduolių procesoriumi, kuris leis sklandžiai veikti net ir resursų reiklioms programoms bei žaidimams.

Kokybiškos kameros: telefonas turi trigubą galinę kamerų sistemą (50MP pagrindinė, 5MP ultraplačiakampė ir 2MP makro) ir 13MP priekinę kamerą, kuri leis užfiksuoti aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus bet kokiomis sąlygomis.

Patogus dizainas: A14 4G yra plonas ir lengvas, patogiai telpa rankoje. Telefonas turi 6,5 colių HD+ raiškos ekraną, kuris leis komfortiškai žiūrėti filmus ir naršyti internete.

Prieinama kaina: atsižvelgiant į visas šias savybes, Samsung A14 4G pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems patikimo ir funkcionalaus telefono už prieinamą kainą.

Be to, nepamirškime ir šių privalumų:

 • Didelio tūrio atmintis: telefonas turi 6GB RAM ir 128GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti microSD kortele.
 • Pirštų atspaudų skaitytuvas: biometrinis pirštų atspaudų skaitytuvas užtikrins saugų ir patogų telefono atrakinimą.
 • Veido atpažinimo funkcija: papildoma apsaugos priemonė – veido atpažinimo funkcija, kuri leis atrakinti telefoną naudojant veidą.
 • Greitas įkrovimas: telefonas palaiko 15W greito įkrovimo technologiją, kuri leis greitai įkrauti bateriją.

Apibendrinant galima teigti, kad Samsung A14 4G (A145) yra puikus pasirinkimas ieškantiems patikimo, funkcionalaus ir stilingo telefono už prieinamą kainą.

Kodėl verta rinktis EFIX?

 • Visapusiška diagnostika: prieš pradedant bet kokius remonto darbus, atliekame išsamią Jūsų Samsung A14 4G (A145) diagnostiką, kad tiksliai nustatytume gedimo priežastį ir pasiūlytume tinkamiausią sprendimą.
 • Originalios atsarginės dalys: naudojame aukštos kokybės, originalias Samsung atsargines dalis, užtikrinančias ilgalaikį ir patikimą telefono veikimą.
 • Profesionalūs remonto darbai: mūsų sertifikuoti technikai naudoja pažangiausias technologijas ir atlieka visus remonto darbus kruopščiai bei profesionaliai, laikantis gamintojo rekomendacijų.
 • Greitas aptarnavimas: suprantame, jog be savo telefono Jūs jaučiatės nepatogiai, todėl stengiamės visus gedimus pašalinti kuo greičiau. Daugelį jų sutvarkome per kelias valandas.
 • Skaidrumas: visada informuojame klientus apie remonto eigą, aptariame visas išlaidas ir atsakome į visus rūpimus klausimus.
 • Konkurencingos kainos: siūlome sąžiningas ir konkurencingas kainas, atitinkančias naudojamų dalių ir paslaugų kokybę.
 • Ilgalaikė garantija: kiekvienam atkurtam Samsung A14 4G (A145) suteikiame 3 mėnesių garantiją, įrodančią mūsų pasitikėjimą savo atliekamu darbu.
 • Patogus klientų aptarnavimas: mūsų servisas yra lengvai pasiekiamas Vilniuje.