Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

Samsung Galaxy S8 ekrano keitimas ir remontas

Viena ryškiausių 2017 metų naujienų smartfonų rinkoje buvo naujo Samsung išmaniojo telefono modelio pasirodymas. Visiškai natūralu, kad patobulintas Galaxy S8 modelis gerokai skiriasi nuo savo pirmtakų. Ir tradiciškai daug Samsung telefonų gerbėjų paskubėjo atnaujinti savo mobiliuosius įrenginius.

Samsung pranešime spaudai buvo atskleistos visos naujo įrenginio galimybės, kurios, kaip visada, adekvačiai atitinka pasaulinio milžino lygį. Ekspertai ir aptarnavimo skyriaus specialistai, išanalizavę deklaruojamus parametrus, iškart priėjo prie išvados, kad šis modelis bus populiarus. O tai reiškia, kad ir Samsung Galaxy S8 remontas bus paklausus tarp vartotojų.

Deja, įsigydami Samsung Galaxy S8  ar kitą brangų telefoną mažai kas atkreipia dėmesį į kūrėjų rekomendacijas dėl jo veikimo.

Ką reikėtų atsiminti naudojant išmanųjį telefoną, kad kiek įmanoma labiau apsaugotumėte savo įrenginį?

Patarimai, kaip apsaugoti Samsung Galaxy S8 telefoną nuo pažeidimų:

— įsigyti apsauginį dėklą (taip išvengsite priešlaikinio paviršiaus nusidėvėjimo, įbrėžimų atsiradimo ir tam tikru mastu sumažinsite smūgio jėgą);

— apsauginės plėvelės klijavimas ant Samsung Galaxy S8  ekrano (geros kokybės plėvelės turi absoliutų skaidrumą ir niekaip neįtakoja vaizdo perdavimui; šis priedas apsaugo stiklą nuo subraižymo; jei naudojate plėvelę iš grūdinto stiklo, galite išvengti įtrūkimų dėl stiprių smūgių ir kritimų);

— maksimaliai apsaugoti prietaisą nuo vandens pateikimo, dėl kurio labai pažeidžiamas vidinis Samsung Galaxy S8  mechanizmas ir kuris neigiamai įtakoja daugeliui jo komponentų;

— stebėti oro temperatūrą (šaltuoju metu Samsung Galaxy S8  telefonas gali greitai išsikrauti ir persikrauti; staigiai nukritus temperatūrai, iš karto neįjunkite, leiskite šiek tiek sušilti);

— programinės įrangos apsauga (jei nereikia, išjunkite Bluetooth, įdiekite specialią programą, kuri apsaugo jūsų Samsung Galaxy S8  nuo virusų).

Jei laikysitės aukščiau pateiktų patarimų, Samsung Galaxy S8 taisyti teks daug rečiau. Tačiau jeigu jums vis dėlto nepavyko apsaugoti savo įrenginio nuo pažeidimų, patikėkite Samsung Galaxy S8 remontą Vilniuje profesionalams, kurie greitai ir efektyviai pašalins bet kokio sudėtingumo problemas ir kompetentingai grąžins jam visą funkcionalumą.

Galime suremontuoti Samsung Galaxy S8, jeigu:

  • Stiklas sudužo;
  • Samsung Galaxy S8 ekranas neveikia arba rodo juosteles;
  • Jutiklis nereaguoja į pirštų prisilietimus;
  • Samsung Galaxy S8 mygtukas neveikia;
  • Telefonas nesikrauna;
  • Samsung Galaxy S8 neįsijungia;
  • Į vidų pateko skysčio.

Jei jūsų gedimo sąraše nėra, galime atlikti jūsų Samsung Galaxy S8 diagnostiką ir išsiaiškinti gedimo priežastį.