*Į kainas įskaičiuoti darbai ir detalės.

Sony Xperia XZ
Sony Xperia L1
Sony Xperia XA1
Sony Xperia XA
Sony Xperia M5
Sony Xperia M4 Aqua
Sony Xperia Z5
Sony Xperia Z3+
Sony Xperia Z3 Compact
Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z2
Sony Xperia Z1 Compact
Sony Xperia Z1
Sony Xperia Z
Sony Xperia XZs
Sony Xperia Z5 Compact
Sony Xperia Z Ultra
Sony Xperia XZ2
Sony Xperia XZ1
Sony Xperia XA2
Sony Xperia XA1 Ultra
Sony Xperia X
Sony Xperia X Compact
Sony Xperia M2
Sony Xperia 5
Sony Xperia ZL
Sony Xperia Z5 Premium

Kodėl verta rinktis EFIX taisyklą?

Pakaitinis telefonas
Pakaitinis telefonas

Jeigu remontas trunka ilgiau nei 1 dieną. Priėmimo metu išduosime pakaitinį telefoną.

Draudimas
Draudimas

Turintiems namų draudimą išrašysime patikros aktą draudimo bendrovei, remonto kaštams padengti.

Pristatymas
Pristatymas

Negalite pristatyti įrenginio mums? Galite siųsti paštomatu, atlikus remontą išsiųsime atgal.

Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min
Ekrano ir baterijos keitimas per 60 min

Telefonų modeliai Samsung ir Apple, kurių ekranus ir baterijas turime vietoje, bus pakeisti per 60 minučių, nelaukiant bendroje eilėje.

Kokybiškos dalys ir garantija
Kokybiškos dalys ir garantija

Remontui atlikti yra naudojamos originalios arba aukštos kokybės dalys, todėl brokuotų dalių pasitaiko vos 1%. Pakeistoms dalims suteikiama 3 mėnesių garantija.

Sony Xperia ekrano, baterijos keitimas ir kiti remonto darbai

Sony yra vienas didžiausių elektronikos ir išmaniųjų telefonų gamintojų pasaulyje, kuris jau daugelį metų yra mobiliosios įrangos pardavimo reitingų viršūnėse. Sony išmanieji telefonai pasižymi nuostabiu patvarumu, paprasta ir patogia sąsaja, plačiu funkcijų spektru, įskaitant visiškai originalius mobiliųjų telefonų rinkai skirtus variantus – ir visa tai už labai priimtiną kainą! Kaip ten bebūtų, Sony telefonų remontas yra aktuali paslauga, kadangi net ir geriausi įrenginiai netarnauja amžinai!

Daugelis Sony modelių turi specialiai apsaugotus korpusus, kurie atsparūs dulkėms, drėgmei ir purvui. Tačiau net ir tokius modernius įrenginius savininkai sugeba paversti neveikiančiais, o EFIX telefonų taisykla Vilniuje pasirengusi išspręsti visas klientų duotas užduotis, susijusias su Sony mobiliaisiais įrenginiais. Remontas mūsų centre apima originalių Sony pagamintų atsarginių dalių ir eksploatacinių medžiagų naudojimą. Atneškite savo įrangą į mūsų telefonų remonto servisą ir nepaisant jos būklės, mes ją prikelsime naujam gyvenimui – po kelių dienų galėsite atsiimti savo turtą.

Dažniausiai pasitaikantys Sony Xperia telefonų gedimai

  • Sudužęs jutiklinis stiklas
  • Įrenginio ekranas nieko nerodo
  • Negali pagauti mobiliojo ryšio tinklo
  • Nemato SIM kortelės
  • Neprisijungia prie wi-fi
  • Prietaisas neįsijungia
  • Įjungus Sony telefoną, užstrigo ties logotipu
  • Mikrofonas neveikia
  • Greitas Sony telefono išsikrovimas

Sony telefonų ekrano keitimas

Jutiklinį ekraną paprastai reikia keisti po to, kai viršutiniame telefono ekrano stikle atsiranda įtrūkimų. Ir dažnai įtrūksta tik stiklas, o jutiklis veikia toliau.

Sony telefono ekraną būtina keisti, jeigu iš dalies arba visiškai nėra vaizdo, vaizdas matosi per juostelę, patekus drėgmei ekrane atsiranda lūžusių pikselių ar dėmių. Dažnai ekranas pažeidžiamas po smūgių arba, kitaip, telefonas buvo prispaustas ir LCD matrica sutraiškyta.

Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriuose Sony Xperia modeliuose ekranas keičiasi tik su jutikliniu ekranu – jie yra suklijuoti ir technologiškai jų atskirti neįmanoma. Norėdami sužinoti, kur atskirai keičiamas jutiklinis ekranas, o kur galima pakeisti tik viso ekrano modulį, geriau susisiekti su meistru tiesiogiai telefonu arba užduoti klausimą mūsų Facebook puslapyje.

Dėl kokių priežasčių genda Sony išmanieji telefonai?

Dažniausiai Sony telefonų gedimai, remiantis mūsų profesine patirtimi, yra mechaniniai pažeidimai. Gedimas labai įprastas – šeimininkas numeta išmanųjį telefoną, dūžta ekranas, atskyla korpuso gabalėlis, atsiranda įtrūkimų. Kai kurie savininkai ir toliau naudoja įrenginį net ir su įtrūkimais, nenori eiti į elektronikos taisyklą iki paskutinio momento. Atkreipkite dėmesį, kad tokios būklės telefonų remontas yra ypač sunkus, todėl garantijos tokioje situacijoje gali jau ir nebūti!

Jūsų Sony Xperia telefono diagnostikos procese aptiksime esamus gedimus ir nustatysime remonto darbų kainą. Gedimai, kuriuos galima pataisyti, bus nedelsiant pašalinti, o dalys, kurių negalima taisyti, bus pakeistos originaliomis.

+370 52 59 55 04