EFIX kompiuterių taisykla Vilniuje (Šeškinė, Lentvaris, Grigiškės) atlieka šiuos kompiuterių remonto darbus:

 • visų gamintojų stalinių kompiuterių remontas;
 • kompiuterių taisymas ir apžiūra;
 • kompiuterių sistemų blokų taisymas;
 • pagrindinių plokščių remontas ir keitimas;
 • maitinimo šaltinių remontas ir keitimas;
 • kompiuterių ekrano, vaizdo plokščių taisymas ir keitimas;
 • procesorių, RAM, diskų keitimas ir modernizavimas ir kt.

Žinoma, labai nemalonu, kai kažkas nutinka jūsų kompiuteriui būtent tuo metu, kai jo labiausiai reikia. Kompiuteris neįsijungia, išsijungia, sulėtėja, įsisuko virusas ar bet kokios kitos problemos – kreipkitės į mūsų aptarnavimo centrą ir mes skubiai padėsime jūsų kompiuteriui!

Stacionarių kompiuterių remontas Vilniuje bus atliktas profesionaliai, kokybiškai ir greitai. Jei jūsų kompiuteris tiesiog neįsijungia, tai gali būti dėl to, kad maitinimo laidas nėra įkištas į lizdą, gali sugesti pats maitinimo šaltinis arba nutrūko maitinimo šaltinio kontaktas.

Jei „Windows“ įkėlimas trunka tris minutes, tai jau reiškia, kad kompiuterį reikia apžiūrėti ir galimai pataisyti. Nedvejodami atneškite jį mums, mes išvalysime ir optimizuosime. Būna atvejų, kai įjungus, ekrane atsiranda daug klaidų, dėl kurių toliau dirbti negalima. Jei nuo to pavargote – irgi atneškite savo kompiuterį mums taisyti.
Pasitaiko, kad stalinis kompiuteris tiesiog nenori veikti, išsijungia arba rodo mėlyną ekraną. Tai gali būti dėl procesoriaus perkaitimo, o toks perkaitimas atsiranda dėl kompiuteryje susikaupusių dulkių ir terminės pastos išdžiūvimo. Norėdami tai išspręsti, turite atnešti savo stalinį kompiuterį pas mus ir mes išspręsime šią problemą. Tokia kompiuterio apžiūra turėtų būti atliekama kartą per metus.

Kai jūsų kompiuteryje yra daug virusų, jis veikia labai lėtai, o kartais net negali paleisti Windows. Tokiais atvejais savo kompiuterį atneškite mums taisyti. Jei jūsų kompiuteris užblokuotas ir prašoma siųsti SMS, kad jį atrakintumėte, jokiu būdu nieko nedarykite kompiuteryje, susisiekite su mūsų stacionarių kompiuterių remonto specialistais Vilniuje ir mes padėsime.

Bet kokia jūsų kompiuterio problema bus išspręsta, remonto greitį gali riboti tik šiuo metu reikalingų atsarginių dalių trūkumas. Jei yra atsarginių dalių, remontas atliekamas kuo greičiau.

Specialistų atliekamo kompiuterio taisymo privalumai:

 • Gedimų nustatymo tikslumas;
 • Bet kokio sudėtingumo darbai;
 • Skubus kompiuterio remontas;
 • Suteikiama garantija visų tipų darbams.

Bet koks kompiuterio taisymas prasideda nuo diagnostikos (net dėl akivaizdžių priežasčių). Tik po to meistras galės tiksliai įvardyti problemos šaltinį, kaip ją išspręsti, laiką ir kainą. Nebūkite naivūs tikėdami, kad kaimynas Jonas pataisys jūsų kompiuterį pigiau. Taip, gali būti, kad jis jau sutaisė keliolika įrenginių, bet kur garantija, kad jūsų remontas taip pat bus sėkmingas?

Skirtingai nuo „naminių“ savamokslių meistrų, kompiuterių taisyklos specialistai suteikia garantiją visų rūšių darbams. Be to, mūsų stacionarių kompiuterių taisykla Vilniuje bendradarbiauja su patikimais atsarginių dalių ir komponentų tiekėjais.

 

+370 52 59 55 04