EFIX telefonų taisykla Vilniuje siūlo greitą ir kokybišką Samsung Galaxy S9 SM-G960 remontą už prieinamą kainą. Nesvarbu, ar jūsų išmanusis telefonas sudaužytu ekranu, greitai išsikraunančia baterija, ar neveikiančia kamera, patyrę EFIX meistrai gali jį sutvarkyti profesionaliai ir efektyviai.

Samsung S9 remonto kainos:

Mūsų techninės priežiūros paslaugos apima platų gedimų spektrą ir yra pritaikytos įvairiems telefonų modeliams. Ekrano keitimo kaina svyruoja priklausomai nuo pasirinktos detalės – originali dalis kainuos šiek tiek daugiau nei aukštos kokybės kopija. Tačiau EFIX teikiamos paslaugos neapsiriboja vien ekranų remontu. Galime pakeisti ir kitas jūsų telefono dalis, įskaitant galinį dangtelį, bateriją, kameras, mikrofoną, garsiakalbį ar SIM lizdo jungtį.

Norėdami sužinoti tikslią remonto kainą, kviečiame pasinaudoti mūsų nemokama diagnostikos paslauga. Patyrę specialistai nustatys gedimo priežastį ir pasiūlys optimaliausią sprendimą, atsižvelgdami tiek į jūsų telefono modelį ir gedimo sudėtingumą, tiek į jūsų biudžetą. Nesvarbu, ar ieškote greito ir ekonomiško sprendimo, ar pageidaujate aukščiausios kokybės originalių dalių, EFIX technikai visada pasiruošę pasiūlyti konkurencingą kainą ir aukščiausią paslaugų kokybę.

Daugiau informacijos rasite čia: Galaxy S9 remonto paslaugos Vilniuje