Supirkimas

Supirkimas

VIENOS DIDŽIAUSIŲ SUPIRKIMO KAINOS VILNIUJE

Siūlome vienas didžiausių supirkimo kainas Vilniuje. Turi neveikiantį ar dužusį telefoną ar kompiuterį? Nedelsk ir paskambink mums, supirksime jį už gerą kainą.

+370 52 59 55 04info@efix.lt

Registracija

Registruokite supirkimą, įvertinsime įrenginį ir susisieksime su jumis dėl supirkimo kainos.

  Parduodamo įrenginio informacija

  Stacionarūs kompiuteriai

  Stacionarūs kompiuteriai
  Superkame stacionarius kompiuterius veikiančius ir neveikiančius, turinčius defektų, taip pat superkame atskirus stacionarių kompiuterių komponentus, prioritetą skiriame vaizdo plokštėms ir maitinimo blokams.
  Nešiojami kompiuteriai

  Nešiojami kompiuteriai
  Superkame nešiojamus kompiuterius, kompiuteriai gali turėti defektų, taip pat drėgmės pažeidimų, superkame atskirus komponentus, prioritetą suteikiame LCD ekranams (nešiojamų kompiuterių matricoms) Domina ne senesni nei 10 metų nešiojami kompiuteriai.
  Planšetiniai kompiuteriai

  Planšetiniai kompiuteriai
  Superkame planšetinius kompiuterius, perkame tik Lietuvoje žinomų gamintojų planšetinius kompiuterius, tokius kaip Samsung, Apple, Xiaomi ir Huawei, gali būti su defektais, dužę ekranai, mechaniškai pažeisti korpusai. Kitų gamintojų planšetiniai kompiuteriai nesuperkami išskyrus atvejus kai neturi visiškai jokių defektų.
  Išmanieji telefonai

  Išmanieji telefonai
  Superkame išmaniuosius telefonus Samsung, iPhone, Sony, Xiaomi, Huawei ir kitų gamintojų, gali būti su defektais be komplektacijos, superkame ir seno tipo mygtukinius telefonus, bet ne senesnius nei 10 metų. Mygtukiniai telefonai privalo būti tvarkingos techninės būklės.

  EFIX taisykla Vilniuje teikia platų elektronikos remonto paslaugų spektrą: nešiojamųjų kompiuterių remontas, telefonų taisymas, televizorių remontas – tai tik dalis mūsų teikiamų paslaugų sąrašo. Mes galime suremontuoti beveik bet kokį įrenginį, jei tik remonto kaina atitinka kliento interesus.

  Kartais nebėra prasmės remontuoti įrenginio dėl nepriimtinos atsarginių dalių, kurias reikia pakeisti, kainos. Šiuo atveju teisingiausias sprendimas būtų įsigyti naują įrenginį.

  Taigi, ką daryti sugedus ar neįsijungus telefonui, planšetei, nešiojamam ar stacionariniam kompiuteriui? Atsakymas labai paprastas. Sugedusį įrenginį galite parduoti mūsų taisyklai. Tai darydami galite net padėti kitiems žmonėms nelaimėje, nes jūsų prietaisas taps donoru kitiems remontams, kadangi kai kurios dalys neparduodamos parduotuvėse ir turi būti išimtos iš donorinių įrenginių. Tai taip pat puikus būdas padidinti savo biudžetą naujam įrenginiui įsigyti.

  Kodėl verta parduoti seną išmanųjį telefoną?

  Naudotų laptopų, planšečių, telefonų supirkimas Vilniuje įgijo populiarumą ir pripažinimą tarp elektronikos savininkų, nes turi nemažai privalumų.

  3 pagrindiniai telefonų ir kompiuterių supirkimo privalumai:

  1. Rūpinimasis savimi. Jūs gaunate piniginį atlygį.
  2. Rūpinimasis gamta. Tinkamas utilizavimas – rūpinimasis aplinka.
  3. Rūpinimasis kitais. Padėkite kitiems žmonėms atkurti savo telefoną ar kompiuterį.

  Kas turi įtakos kompiuterio ar telefono pirkimo kainai?

  Daugelis senų, neveikiančių telefonų savininkų mano, kad parduoti naudotą išmanųjį neverta. Tai netiesa. Jums tereikia mums paskambinti ar atsiųsti informaciją elektroniniu būdu.

  Telefonų ir kompiuterių supirkimo kainodara labai paprasta. Kai kurie faktoriai turi įtakos galutinei kainai:

  • Telefono gamintojas ir modelis;
  • Techninė būklė;
  • Komplektacija – ar yra dėžutė, instrukcija, pakrovėjas;
  • Išvaizda.

  Kokius kompiuterius ir telefonus superkame?

  Šiandien planšečių, kompiuterių, telefonų supirkimas Vilniuje yra ideali galimybė atsikratyti savo seno ar neveikiančio prietaiso. Daugelis abejoja, kad jų prietaisas gali turėti vertę. Visada verta pabandyti ir įsitikinti, kiek galite gauti už savo telefoną. Net jei išmanusis telefonas atrodo ne itin gerai, buvo daug kartų numestas, subraižytas, viduje vis tiek gali būti vertingų detalių.

  Telefonų supirkimas atsarginėms dalims yra labai svarbi mūsų verslo kryptis. Ir už vertingus Samsung, Xiaomi, Sony, Motorola, Lenovo, Nokia, Huawei, Apple ir kt. įrenginius esame pasiruošę sumokėti patrauklią sumą.

  iPhone supirkimas Vilniuje

  Apple produkcija visada išlieka populiari. Dažnas naujų produktų atsiradimas skatina žmones įsigyti naujų įtaisų. Bet ką daryti su senu modeliu? iPhone supirkimas už tinkamą kainą yra puikus sprendimas! Geros būklės prietaisas gali kainuoti iki 80% pradinės vertės.

  Kreipdamiesi į mus, sandorį atliekate saugiai ir skaidriai. Palankus klientui įvertinimas ir pinigų sumokėjimas iš karto – vieni pagrindinių mūsų privalumų. iPhone supirkimas – tai ne tik pinigai jums. Mes taip pat galime padėti jums išsaugoti ir perkelti duomenis į jūsų naują įrenginį ar kitą duomenų saugyklą.