Kas Mes?

Telefonų taisykla Vilniuje

Mobilusis telefonas – neišvengiama šių dienų būtinybė, neatsiejama kiekvienos kasdienybės dalis, komforto garantas. Užsinorėjus pabendrauti su draugais ar artimaisiais, prireikus staigios pagalbos, tvarkant reikalus, derinant susitikimo laiką, fiksuojant priminimus, norint įamžinti įspūdingą reginį ar tiesiog atsiradus poreikiui pasinaudoti įvairiomis telefone įdiegtomis funkcijomis (skaičiuokle, žadintuvu, laikrodžiu ir kt.) – imamės mobiliojo telefono. O ką daryti, kai šis sugenda?

Deja, gyvenime pasitaiko daugybė nesklandumų ar nelaimingų atsitikimų – telefonas išslysta iš rankų, dūžta nukritęs ant kieto grindinio, sušlampa, paskęsta ar tiesiog sugenda jo programinė įranga. Ir nuo to niekas nėra apsaugotas, tačiau kiekvienas gali būti išgelbėtas.

Telefonų taisykla Vilniuje – nepakeičiamas pasirinkimas tuomet, kai telefonui prireikia nežymaus taisymo ar didesnio remonto.

Mes dirbame su populiariausiais mobiliųjų telefonų gamintojais: „Apple“, „Samsung“, „Huawei“, „Xiaomi“, „Sony“ ir daugeliu kitų. Priimame įvairius mobiliųjų telefonų modelius ir tvarkome jų gedimus. Operatyviai dirbame tam, kad Jūsų kasdienybė nenukentėtų nuo diskomforto, neturint mobiliojo telefono.

Ką mes siūlome?

Telefonų remontas Vilniuje EFIX taisykloje

Esame subūrę profesionalių ir kvalifikuotų meistrų komandą, kuri atlieka daugiau, nei paprasčiausius telefonų taisymo darbus. Mūsų telefonų taisykla Vilniuje gali pasiūlyti nemažą spektrą paslaugų:

  • Programinių įrangų perrašymas
  • Ekranų (LCD) bei liečiamojo paviršiaus (Touch) taisymas / keitimas
  • Baterijų, kamerų, krovimo lizdų keitimas
  • Skysčių ir jų padarytos žalos šalinimas
  • Motininių plokščių remontas, integrinių grandynų, sutrumpintų komponentų, SIM lizdų keitimas
  • Kiti būtinieji mobiliojo telefono taisymo darbai (atliekami įvertinus telefono gedimus)

Visuomet rekomenduojame atnešti mums savo mobilųjį telefoną, kad galėtume atlikti jo išsamią diagnostiką, įvertinti gedimus, numatyti taisymo terminus ir pasakyti konkrečią telefono taisymo paslaugos kainą. Preliminarią telefonų taisymo kainą galite rasti ir mūsų kainoraštyje.

O jei jame nerandate kainos ar paslaugos, tai galite mums skambinti kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 val. iki 18.00 val. ir šeštadieniais nuo 10.00 val. iki 14.00 val. Taip pat galite užpildyti užklausos formą ir greitai sulaukti mūsų atsakymo (įprastai atsakome per 60 minučių). Su mumis galite susisiekti telefonu arba el. paštu norėdami bet kokios konsultacijos apie mobiliojo telefono taisymą.

Kodėl verta mus pasirinkti?

Mobiliųjų telefonų remontas: garantija ir kaina

Esame darbšti ir profesionali komanda, kasdien kruopščiai ir atsakingai likviduojanti / šalinanti įvairiausio pobūdžio telefono gedimus. Kuo vertinga mūsų telefonų taisykla Vilniuje ir kodėl ją verta pasirinkti?

Mūsų privalumai:

Telefonų taisykla Vilniuje užtikrina greitai atliekamus telefonų remonto darbus. Paprastai taisymo darbai užtrunka nuo valandos iki kelių darbo dienų – tai priklauso nuo to, ar turime reikiamas telefono dalis vietoje. Daugumos telefonų gamintojų – „Apple“, „Samsung“, „Huawei“, „Xiaomi“, „Sony“ ir kt. – siūlomos telefonų dalys sandėliuojamos mūsų servisuose, todėl telefonų remontas užtrunka itin trumpą laiką. Pasitaikius sudėtingesniems gedimams, telefonų remontas Vilniuje gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Tačiau mes visada apie taisymo terminus informuojame iš anksto.

Inovatyvūs sprendimai. Telefonų taisykla Vilniuje naudoja moderniausias technologijas ir pažangiausius metodus tam, kad telefonų taisymo darbai vyktų sklandžiai, tiksliai, efektyviai ir garantuotų geriausią telefono problemos sprendimo variantą. Nepriekaištinga kokybė. Ilgametė meistrų patirtis, sukauptos reikalingos žinios, nuolatinė specializacija ir kvalifikacijos tobulinimas įvairiuose kursuose bei seminaruose, gautos reikalingos licencijos – mūsų telefono taisymo meistrų kriterijai. Tai užtikrina profesionalias ir aukščiausios kokybės standartus atitinkančias telefonų taisymo paslaugas.

Sąžiningumo politika. Visuomet išrašome sąžiningą sąskaitą už atliktus darbus ir nenustebiname „papildomais darbais“. Mokate tik už tai, kas buvo sutarta diagnostinio vizito metu.

Puikus kainos ir paslaugos kokybės santykis. Telefonų taisykla Vilniuje savo paslaugų kokybę užtikrina duodama 100% garantiją. Be to, taikydami optimalų kainos ir telefonų taisymo paslaugos kokybės santykį išsiskiriame konkurenciniu pranašumu, kuriuo verta pasinaudoti mūsų klientams.

Tad telefonų taisykla Vilniuje – geriausias pasirinkimas bet kokio gamintojo – „Apple iPhone“, „Samsung Galaxy“, „Huawei“, „Xiaomi“, „Sony“ – telefonų gedimams šalinti. Ateikite ir mes Jums neleisime tuo suabejoti!